“NİKSAR ÜSTÜNE” YAYINLANDI

https://www.niksaracicek.comYazar Hasan Akar “NİKSAR ÜSTÜNE” adlı eserini Niksar Belediyesi Kültür Yayınları aracılığıyla okuyuculara sundu.

11.1.2018 - 17:29   /   Okunma Sayısı: 563

  

    Edebiyatçı yazar Hasan Akar “NİKSAR ÜSTÜNE” adlı eserini hazırlayarak, Niksar Belediyesi Kültür Yayınları aracılığıyla okuyuculara sundu.
     Edebiyatçı yazar Hasan Akar ve çalışma arkadaşları Necati Güneş ve tarihçi Hüseyin Sipahi  Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetelerini ziyaret ederek gazete sahibi Cemalettin Bilgin’e yeni yayınlanan “NİKSAR ÜSTÜNE” kitabını hediye etti. 
    Dünden bugüne geçen zaman diliminde Niksar’ın tarihi ve genel güzelliklerini,var olan değerlerini içeren önemli bir eserin yayınlanmasında ekonomik desteği Niksar Belediyesi vermiştir. 
   Akar gazetemizi ziyaretinde;” Sık sık bu güzel şehrimize geliyoruz, güzel Niksar’da çok güzel anılarımız var. Bu şehri hiçbir zaman unutmadık, çalışmalarımızla katkı sağlamaya devam ediyoruz” dedi.    Bilgin; “ Hocam çalışmalarınızı ilgi ile izliyor, başarılar diliyoruz. 
Önemli çalışmalar yapıyorsunuz tarihin derinliklerinden bugüne kadar olan çalışmaları ele almış, bir kitap haline getirmişsiniz.Unutulmayacak eserler arasında bu güzel eser yerini alacaktır. Teşekkür eder, başarılar 
dilerim” dedi.  
     Akar, Güneş ve Sipahi bir süre daha sohbet yaptıktan sonra gazetemizden ayrıldılar. 


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

  • 12-18 Mart 2018 Pulmoner Rehabilitasyon Haftası

    T.C. Sağlık Bakanlığı, Türk Toraks Derneği, GARD Türkiye (Kronik Havayolu Hastalıkları Önleme ve Kontrol Programı) kapsamında her yıl Pulmoner Rehabilitasyon Haftası etkinlikl...

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR