10 OCAK GAZETECİLER KUTLAMASI

https://www.niksaracicek.com10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile gazetemizi ziyaret..

11.1.2018 - 17:23   /   Okunma Sayısı: 617

  

    10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile gazetemizi ziyaret ettiler.
   10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısı ile Yeşil Niksar Gazetesi ve Yörenin Sesi Canik Gazetelerini ziyaret eden Avukat Sebahattin Ersin ve Ayyıldız Sigortacılık sahibi Coşkun Ayyıldız gazetemiz sahibi Cemalettin Bilgin ile bir süre sohbet yaptı.
    Ersin ve Ayyıldız gazetemize gelerek çalışan arkadaşların gününü kutladı. Daha sonra da gazetemiz sahibi Bilgin ile bir süre çalışmalar hakkında sohbet yaptılar.
  Avukat Sebahattin Ersin; “ Cemalettin Bey sizi ve ekibinizi kutluyoruz. Niksar’da 52. yayın yılını dolduran bir gazetenin sorumluluğunu yapmak kolay bir iş değil.Yaptığınız haklı haberlerden 
dolayı bazı şikayetler sonucu yargılanmaktan kurtulamıyorsunuz.
Tüm zorluklar karşısında  halen dimdik ayakta kalmanızdan dolayı sizleri kutluyorum. Başarılar diliyorum. Hak ve adalet için gazeteciliği herkes yapamaz, her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim” dedi. Bilgin’de; “ Avukat bey ne yapalım haklı iken haksız duruma düşmek istemiyoruz. Hak ve adalet için yazıyoruz, insanların bu şehirde huzurlu ve mutlu olması için yazıyoruz. Adliye koridorlarında sıkça buluşmamız hoşumuza gitmiyor ama ne yapalım haklı iken haksız konuma sokulmak isteniyoruz. Adaletin her daim doğru karar vereceğine inanıyoruz” dedi. Ayyıldız Sigortacılık sahibi Coşkun Ayyıldız da; “Abi gününüzü kutlarım. Gerçekten çok cesur bir yazarsın ve gazetecisin Sebahattin Bey ile özellikle ziyaret edelim,manevi destek verelim istedik. Doğru ve ilkeli haberler yapıyorsunuz bu şehrin kalkınması için ileri gitmesi için yazıyorsunuz teşekkür ederim” dedi. Bilgin; “Coşkun kardeşim elimizden geldiğince bu şehre ve insanlarına hizmet yapıyoruz. Siz dostların sayesinde moral buluyoruz, inşallah insanlarımıza faydalı işler yapmış oluruz. Ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ederim” dedi. 
    10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile AK Parti Eski İlçe Başkanı Veteriner Hekim Mustafa Eraslan’da Bilgin’i arayarak gününü kutlayıp, başarılar diledi.
   Eski İl Genel Meclisi Üyesi Emekli Öğretmen Halis Kütükçü de gazetemizi ziyaret ederek çalışanların gününü kutladı. Halk Bankası Müdürü Atilla İlhan Turan’da telefonla çalışan gazeteciler gününü kutladı. 


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

  • 12-18 Mart 2018 Pulmoner Rehabilitasyon Haftası

    T.C. Sağlık Bakanlığı, Türk Toraks Derneği, GARD Türkiye (Kronik Havayolu Hastalıkları Önleme ve Kontrol Programı) kapsamında her yıl Pulmoner Rehabilitasyon Haftası etkinlikl...

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR