65. HÜKÜMETTEN BİR BAKAN BEKLİYORUZ

https://www.niksaracicek.comTOKAT AK PARTİ SEÇMENİ VE AK PARTİYE OY VERMEYEN İNSANLAR 65. HÜKÜMETİN KURUCUSU BİNALİ YILDIRIMDAN TOKAT’A BİR BAKAN BEKLİYOR.

21.5.2016 - 21:01   /   Okunma Sayısı: 2329

  

TOKAT AK PARTİ SEÇMENİ VE AK PARTİYE OY VERMEYEN İNSANLAR 65. HÜKÜMETİN KURUCUSU BİNALİ YILDIRIMDAN TOKAT’A BİR BAKAN BEKLİYOR.

TOKAT SEÇMENİ AK PARTİNİN  KURULDUĞU GÜNDEN İTİBAREN SÜREKLİ 1. PARTİ YAPMIŞ, SON SEÇİMDE TOKAT SEÇMENİ ÇOK ÖNEMLİ BİR TERCİH KULLANARAK 4. SIRADAKİ MİLLETVEKİLİ YUSUF BEYAZIT’TI SEÇEREK AK PARTİNİN  TOKAT’TA 4 MİLLETVEKİLİ ÇIKARTMASINA VESİLE OLMUŞTUR.

TOKAT HALKI, AK PARTİLİ SEÇMENLERİ İLE VE HATTA FARKLI SİYASİ PARTİLERE MENSUPLARIN DÜŞÜNCELERİNDE BİLE “ARTIK 65. HÜKÜMETTE BİR TOKAT’LI BAKAN OLSUN” İSTEKLERİNİ BU KEZ DAHA GÜÇLÜ SESLENDİRMEKTEDİR.

65. HÜKÜMETİN BAŞBAKANI, KOMŞUMUZ ERZİNCAN’LI HEMŞEHRİMİZ BİNALİ YILDIRIMDAN BAKANLIK BEKLENİYOR.

                                              

YEŞİL NİKSAR GAZETESİ   VE YÖRENİN SESİ CANİK GAZETELERİ


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  Yazan : Kadri 12.11.2016 / 16:52
  Geçin bunları,inayetle bakanlık olmaz Sn Beyazıtı ayrı tutarım,hepsi silik kişilik, adam kendini ıspat edecek,küfürbaz zeyid aslan mı olacak bakan..

  Yazan : fideci 25.5.2016 / 15:08
  kaya efendi ne oldu verdilermi tokata bakanlıgı

  Yazan : esnaf 24.5.2016 / 16:36
  tokat hiç canını acıtmadıkı partının neden bakan versınler nası olsa her secımde oy alıyo her secım ıstenılenın hedefın uzerıne cıkıyor. millet neden oy verıyor belkı daha ıyı seyler olur dıye hızmet almanın deger bılınmesının olayı böyle degıldır. ne zamankı tokatta hezımet yasarlar tokat beklenılenın altına duser ozaman tokatla ılgılenmeye baslarlar ozaman tokatta neler oluyor denır ozaman ıyı seyler gerceklesır. kımsenın kendının olanda gözu yoktur olmayana bakar el altında olmamak lazım

  Yazan : fideci 24.5.2016 / 09:27
  kaya efendi hitaplarına çok şey yazacam ama ......................... bende kalsın yazmıyorum

  Yazan : KaYa 23.5.2016 / 11:25
  Oy veren vermeyen değil. Bütün Tokat'lılar TOKAT olarak bakan bekliyor. Seçimler bitmiştir. Artık oy veren vermeyen meselesinden çıkmıştır. Nasılki Kardadeniz illeri her dönem faydalanıyor. Tokatımızında faydalanması lazım. Her dönem en yüksek oranda oy alıyor. Artık bakanlığıda hakediyor.

  Yazan : KaYa 23.5.2016 / 11:09
  Madem oy vermeyeyenler beklenti içinde. Oy verenlerin beklentisi yok o zaman. O kadar komik duruma düşüyorsunuzki bu sözle. Nasıl bir şahsiyet olduğunuz ortaya çıkıyor.Zaten Niksar biliyorda. Bir kez daha ispatlamış oluyorsunuz.

  Yazan : fideci 22.5.2016 / 11:18
  VEKİLLERİMİZİN DÖRDÜDE ÇOK ÇALIŞKAN İNSANLAR ALLAH İÇİN HAKLARINI YEMEMEK LAZIM HELE YUSUF BEYAZIT SEÇİLDİKTEN SONRA BİR HOŞ OLDU NİKSAR ÇOK ŞEY BEKLİYODU AMA UMDUGUNU BULAMADI ÇOŞKUN ÇAKIR BİRAZ DONANIMLI İÇLERİNDE AÇIKÇASI BİRDE CEMALETTİN BEY SİZ BAKANLIGI YANLIŞ KİŞİDEN İSTİYOSUNUZ CUMHUR BAŞKANIMIZ KARAR VERİR KİMİ BAKAN YAPACAGINA YANLIŞIM VARSA DÜZELT TOKATTA ALİ ŞEVKİ EREK BİR METİNGÜLDERE İKİ BU İSİMLER KENDİLERİNİ KANITLADILAR

Diğer Haberler

 • 12-18 Mart 2018 Pulmoner Rehabilitasyon Haftası

  T.C. Sağlık Bakanlığı, Türk Toraks Derneği, GARD Türkiye (Kronik Havayolu Hastalıkları Önleme ve Kontrol Programı) kapsamında her yıl Pulmoner Rehabilitasyon Haftası etkinlikl...

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR