AKLIMIZLA ALAY ETMEK!.


Cemalettin BİLGİN

E-Posta :
Okunma Sayısı : 464
Tarihi : 13 Şubat 2018 - 08:13

        ABD aklımızla alay etmeye çalışıyor, buna fırsat mı vereceğiz?.

         Ülkemizde ve bölgemizde meydana gelen terör olaylarının son bulması için Hükümetimiz yani devletimiz tüm imkanları kullanarak  bertaraf etmek isterken kan emici ABD aklımızla alay etmeye çalışıyor!.

         Kan emici ABD nin aklımızla alay etmesine sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan müsaade edecekmidir?, tabi ki hayır.

         ABD; Türk Silahlı Kuvvetlerimizin başlattığı Afrin operasyonundan gerekli dersi mutlaka alacaktır aklımızla oyun oynamanın ne olduğunu da mutlaka karşılığını en sert bir şekilde görecektir.

         Bu millet Kurtuluş savaşını hiç unutmadı, unutmayacaktır da, o zaman mesele yoktur, çünkü; Türkiye dünden bugün daha güçlüdür.

         Çanakkale de, 7 düelle mücadele yapan Türk milleti ve Türk ordusu, bugünde benzeri ihanetle mücadele yapmaktadır, Türk Silahlı Kuvvetlerinin karşısında satın alınmış beyinler hain insanlar bulunmaktadır, bunlar ABD nin verdiği silahlarla ülkemizde ve bölgemizde terör eylemleri yamaktadırlar.

         Hani birilerinin çekindiği; “ABD ile savaşmı yapacağız, sakın ha böyle risklere girilmemeli” demesinin bir anlamı yoktur, çünkü ABD satın aldığı canlılarla ülkemize savaş açmıştır, bu savaş Türk Askerinin zaferi ile sonuçlanacaktır.

         Afrin’de Türk Silahlı Kuvvetlerinin karşısında ABD nin kendisi vardır, bazı AB ülkeleri de bulunmaktadır.

         Afrin operasyonundan Türk Silahlı Kuvvetleri geri çekilir mi?, bu mümkün değildir, hangi şart veya şekilde olursa olsun geri çekilmek veya operasyonun durdurulması Türk milletine ihanet olacağını herkes bilmektedir.

         Afrin’de yapılan operasyonda ABD adına savaşan terör eylemleri yapan hatta sivilleri katleden hainler, üzerlerindeki üniformalarda terör örgütünün işaretlerini taşısalar da onlar ABD adına terör eylemleri yapıyor masum Suriye halkını katletmeye devam ediyorlar.

         Şu günlerde ABD den ülkemize etkili ve yetkili insanların geleceğini öğreniyoruz, bizler millet olarak gelen misafirlerimize “hoş geldin” deriz, sonra derdini dinler “güle güle” deriz, bu kez de öyle olacak, güçlü Türkiye Cumhuriyetinin Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan, ülkemize gelmek isteyen misafirleri en güzel bir şekilde ağırlanmasını isteyecektir, Türk milletine yakışan da misafirlere iyi davranmak, onlarla insan gibi konuşmaktır.

         ABD den gelecek yetkililer daha ülkemize gelmeden önce düşüncelerini basın kuruluşları ile paylaştıkları görülüyor, vermek istedikleri mesajlar kendilerinden önce geldi, verilen mesajların olgunlaşması bekleniyor!, neymiş mesajlar?; Türk Silahlı Kuvvetleri Afrin operasyonunu kısa zamanda bitirsin, Münbiç’e girmeye çalışmasın, Suriye topraklarından kısa zamanda çekilsin” mesajları başka varmıdır?, bunu zaman gösterecektir.

         Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan çoktan mesajlarını verdi bile, aslında ABD yetkililerinin ülkemize gelmesine gerek bile yoktur, lakin ABD kendi silah gücüne çok güvendiği için satın aldığı zavallıların ölmesinde mahsur görmediği için ve insanımızın aklı ile alay edeceğini düşündüğü için ülkemize yetkililer geliyor.

         Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan Afrin operasyonu ile ilgili olarak çok açık ve net konuştu; “Afrin operasyonu sonrasında Münbiç ve sınırlarımızdaki terör yuvaları ortadan kalkana kadar harekat devam edecek, teröristler temizlendikten sonra Suriye toprakları gerçek sahiplerine Suriye halkına teslim edilecektir” dedi, bundan güzel ne söylenebilir ki?. Peki ABD on bin kilometreden gelerek Suriye Topraklarında 6 yıldan beri ne yapıyor?, Suriye halkının katledilmesini Suriye devletinin yok edilmesi için her türlü ihaneti yapıyor ve de yapılan ihanete göz yumuyor.

         Türk milletinin bir ferdi olmaktan gurur duyuyorum, içimizdeki hainler ve işbirlikçiler olmasa, bu Cennet vatana hiçbir hain bir şey yapamaz ama, ne yazık ki içimizdeki hainler dıştaki hainlere destek verince sıkıntıları çözmek zorlaşıyor.

         Bu ülke ihanetle ilk defa karşılaşmıyor ki, bundan sonrada karşılaşacaktır, önemli olan vatan ve millet sevdalısı insanların sayısının azalmaması!.

         ABD yetkililerinin Afrinden sonra nasıl bir sonla karşılaşacaklarını hep birlikte göreceğiz, inşallah ölen milyonlarca masum insanın kanında ABD boğulacak Suriye toprakları ABD nin yıkılmasına vesile olacaktır.

         Türk milletinin aklı ile alay etmeye kalkanlar bunun bedelini en ağır bir şekilde öderler.

         Şunu hatırlatmak isterim; “Cenabı Allah(cc) Türk milletini seviyor, Türk Milleti de Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı seviyor” mesele burada bitmiştir, gerisi teferruattır.

         Kimse kimseyi zorla sevemez, sevdirilemez de, Türk milleti asildir, vefakardır, cefakardır.

         Hani deriz ya; ASİL AZMAZ, BAL KOKMAZMIŞ.

         Türk milleti asildir, fedakardır, elindeki bir dilim ekmeği hiç tereddüt etmeden yanına gelen kim olursa olsun paylaşmasını bilir.

         Cenabı Allah asil Türk milletini korusun, Türk Ordusunun tüm neferlerini her daim başarılı kılsın, cenabı Allah (cc) Afrinde ve Münbiç’te ve her zaman ve her yerde Peygamber Ocağı olan Türk Silahlı Kuvvetlerinin muzaffer kılsın.

         Günün Sözü: HAİNLER HER ZAMAN İHANETLERİNE DEVAM EDECEKLERDİR

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı.

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR