AKP DE ZİYARETLER


Namık BİLGİN

E-Posta :
Okunma Sayısı : 1119
Tarihi : 01 Şubat 2017 - 11:22

Adalet ve Kalkınma Partisi Niksar ilçe başkanı Mustafa Eraslan bazı parti yöneticileriyle birlikte önceki yıllarda parti yönetiminde görev yapmış,  partiye emek vermiş partilileri ve dostlarını ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunuyor.  

Biz bunları sosyal medyadan takip ediyoruz. Başkanı kutluyorum. Bu ziyaretler muhakkak ki çok faydalı oluyordur. Ziyaret edilen açısından da anılmak ve hatırlanmak çok güzel bir duygu olsa gerek. Bu ziyaretlerde Niksar’ın dünü, bugünü ve geleceği de konuşuluyor. O arkadaşlara da katkılarından dolayı teşekkür ediliyordur. Tabi ki konu Niksar olunca Belediye hizmetleri şöyle bir masaya yatırılıyor yapılan hizmetlerin yeterliliği, neler yapıldığı, nelerin yapılmadığı, halkın belediye bakışı konuşuluyordur diye düşünüyorum. Bunun akabinde de tespit edilen olumsuzluklardan dolayı ilgililer uyarılıp güzel yapılanlardan dolayı da teşekkür ediliyordur.  Ama kamu  oyuna yansıyan bir şey olmadığı için istişare yapılıp yapılmadığı , belediye başkanının uyarılıp uyarılmadığı hakkında bir bilgimiz yok. İlçe Başkanı ve yönetimi Belediye hizmetlerinden çok memnun ki ses seda çıkmıyor. Belki diyeceksiniz ki bunlar konuşuluyor  teşkilat içersinde kalıyor. Yok iş öyle olmuyor. İki kişinin konuştuğu kesinlikle sır olmaz. Dışarıya taşar. Taşmadığına göre bu işlerin konuşulduğunu düşünmüyorum. Ben biliyorum ki Başkan ve Başkan yardımcısıyla  ilgili her gün Partiye hatta Milletvekillerimize çok şikâyet gittiğini biliyorum. Yapılan şikâyetlerle ilgili yapılan bir şey yok. Herkes yine bildiğini okuyor. Size belediye de bankamatik memurlarının çoğaldığını söylersem inandırıcı olur diye düşünüyorum. Evet yanlış duymadınız. Belediyede  bankamatik memurları çoğaldı.  Her dönemde vardı ama bu dönemki kadar olmamıştı. Şu anda belediye de kim amir, kim memur, kim işci belli değil. Sabah erken giden sandalye bulup oturuyor bulamayan ise geziyor.

X       X       X

Ülkemiz Yeni Anayasa, Cumhurbaşkanlığı sistemi referandumuna yönelik önemli bir sürece girdi. Yeni Anayasa, Cumhurbaşkanlığı referandumu için çalışmalar başlamak üzere. Geçen Pazar günü Belediye Başkanı Özcan’ın ev sahipliğinde neler yapılabilir görüşmek üzere Çamiçi yaylasında bir toplantı düzenlendiğini sosyal medyadan öğrendik. Düşünce güzel şimdiden yapılacaklar konuşulmalı ama bu çalışma kampanyalarına Belediye başkanı Özdilek Özcan ve Başkan Yardımcısı Fatih Dönmezoğlu’nun  öncülük yapması faydadan çok zarar getireceğini kamu oyu konuşuyor.  Edindiğim bilgiye göre bu konuda İlçe Başkanı Mustafa Eraslan’ında uyarıldığı kanatındayım.

Kendi seçmenine hesap vermek istemeyen, telefonlara çıkmayan, randevu taleplerine halk gününü işaret ederek halk gününde gelsinler diyen,  seçmeninden kaçan bir zihniyet nasıl olacakta bu insanları ziyaret ederek Yeni Anayasa, Cumhurbaşkanlığı sistemine insanlarımızın EVET demesini isteyecek.

Güzel günlerde buluşmak dileğiyle.

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı.

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR