AK PARTİ İLÇE KONGRESi


Seyfi KORKMAZ

E-Posta :
Okunma Sayısı : 728
Tarihi : 27 Kasım 2017 - 03:07

   Değerli okurlarımız, kısa bir süre önce Niksar Ak Parti Ana Kademe ve Kadın Kollarımızın Kongreleri Genel Merkezimizin insiyatifleri doğrultusunda yapıldı. Gençlik Kollarımızın Kongresi de inşaAllah kısa bir zaman içerisinde yapılarak Niksar Ak Parti teşkilat yapılanması tamamlanacaktır. Ben buradan bu zor, kutlu ve onurlu göreve talip olan arkadaşlarımı tebrik ediyor, yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Rabbim hepsini güzel ve hayırlı hizmetlere vesile kılsın inşaAllah diyorum. Bir önceki yönetim kurulu üyesi olarak, bir Ak Parti ve Recep Tayyip Erdoğan sevdalısı olarak  önceden de ifade ettiğim gibi her zaman yanınızda olduğumuzu ve  Ak Parti teşkilatımızın emrinde olduğumuzu bilmenizi isterim.

      Kıymetli kardeşlerim, değerli okurlarımız aktif siyasete 1992 yılında Refah Partisi'nde başladım. Aynı zamanda Niksar'da Ak Parti'nin kurucu üyelerindenim. O günden bu güne bu misyonun içerisinde bu vatana, bu millete onurumuzla, şerefimizle bir çok arkadaşımla beraber hizmet ettiğimize inanıyorum. Bu süreç içerisinde hamdolsun davamıza ve şahsımıza leke getirecek hiçbir olayın içerisinde olmadık. Ve  hiçbir zaman adamın adamı olmadık. Her zaman bu davanın bir neferi olarak siyasetimizi yapmaya çalıştık. Yine bu süreç içerisinde yaşadıklarımızı ve ödediğimiz bedelleri burada anlatmayacağım. Çünkü bu davaya hizmet ederken vatana, millete ve bu ülkeye hizmet ettiğimizin farkındaydık. Onun için bu davanın içerisinde insani ve vicdani sorumluluklarımız dahilinde yaptığımız hiçbir icraattan pişman değiliz. Eğer varsa hakkımız bu davaya sonuna kadar helal olsun. Ayrıca insan odaklı ve hizmet eksenli bu misyonun içerisinde genel başkanımızla, cumhurbaşkanımızla, başbakanımızla ve Ak Parti hükümetinin tarihe geçecek o muhteşem ekibiyle aynı yolu yürümekten, aynı davayı paylaşmaktan, aynı havayı solumaktan, aynı heyecanı yaşamaktan büyük bir onur ve şeref duyduğumu ifade etmek istiyorum.

      Değerli arkadaşlar, Niksar ilçe teşkilatımızdaki son yapılan bu değişikliği bir metal yorgunluğu olarak değil gönüllü bir hizmet değişikliği olarak görmekteyiz. Çünkü bu davaya gönül verdiğimiz ilk günkü aşk ve heyecanı  bugün de fazlasıyla yaşamaktayız.

      Durum böyle iken ve bu görevi bizden sonrakilere gönüllü ve de sorunsuz bir şekilde devretmiş iken bizleri il delegeliğine dahi layık görmeyen bu listenin ak sakallısını, fikir babasını öğrenmek istiyorum. Sözlerimin bu noktada yanlış anlaşılmasını istemiyorum. Maksadımız burada il delegeliği değildir. Bizler onları nefislerimizde çoktan aştık. Başkanlıktır, meclis üyeliğidir, delegeliktir bunların nazarımızda fazla yeri yoktur. Bizler hizmet insanıyız. Nerde ve hangi makamda olursa olsun düşüncemiz bu millete ve bu vatana layıkıyla hizmet etmektir. Burada sadece bu davaya yıllarca gönül vermiş bir kısım arkadaşlarımızın onure edilme gerekliliğine inandığım için bu sözleri burada ifade ediyorum. Yoksa  kahvaltı programında milletvekillerimizin de ifade ettiği gibi birileri ufak hesaplar peşinde mi onu da merak etmekteyim. Kimse sanmasın ki bu dava sahipsizdir. Bu davayı, bu teşkilatı şahsi hırslarını, ihtiraslarını, kibirlerini, nefislerini terbiye edemeyen birkaç zavallıya bırakacağımızı zannetmeyin.

      Birlik ve beraberlik adına yapılan bu listenin ileride sıkıntılar yaşanmaması adına daha uygun arkadaşlarla  istişare edilmesini isterdim. Burada yönetimdeki arkadaşlarım beni yanlış anlamasınlar ve kesinlikle de bu sözlerime alınmasınlar. Çünkü hepsini seviyorum. Yazımın başında ki sözlerime sonuna kadar bağlıyım. Burada sadece genelin görüşlerini yansıtan bir öz eleştiriyi vurgulamak istedim. Ayrıca bu sözlerimden dolayı alınması gereken kişi kendisini bu partinin ak sakallısı zanneden zattır.

      Hamdolsun  Alemlerin Rabbi Olan Allah’a 

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı.

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR