KENT ORMANI (Seyir Tepesi)


Namık BİLGİN

E-Posta :
Okunma Sayısı : 2809
Tarihi : 02 Temmuz 2016 - 04:50

Niksar da hep konuşuruz gündüz ve akşam olunca özelliklede yaz mevsiminde gidecek, vakit geçirecek veya bir misafirimizi ağırlayacak bir mekânımız yok diye. Bunu bahane ederek çoğumuz soluğu Tokat’ta alırız. Oysa ki son yıllarda Niksar’da da çok güzel mekânlar  işletmeye açıldı.

Otel konusunda çevredeki otellerden daha lüks ve iyi diyebileceğimiz Ayvaz Park ve Nuri Park otellerimiz var.  Oralarda konaklayanlardan duyuyoruz çok güzel mekânlar. Adeta 5 yıldızlı otelleri aratmayacak hizmet sunuluyor temiz, lüks ve konforlu. Bu otellerimize ilaveten Dicle otelimizde önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır.

Gündüz ve akşam bir misafir ağırlamak veya vakit geçirmek için oldukça çok güzel mekânlarımız bulunmaktadır. İnsanlar nasıl ki Tokat’a gidince ilk akla gelen İşeri veya Saklı bahçe geliyorsa Niksar’da Kent Ormanı parkı     ( Seyir tepesi) aradığınız her şeyi bulabileceğimiz bir mekân konumunda. Tokat’ta gidilecek on işletme say dediklerinde ilk üçte söyleyebileceğimiz bir mekân olarak öne çıkıyor. Yılın her günü hizmetin sunulduğu böyle bir mekân bölgemizde gerçekten yok.

Orası kışın ayrı,  yazın ayrı bir güzellikte.

İdris Şahin’in Belediye başkanlığı döneminde İdris Şahin ve  Orman İşletme Müdürü İlhan Yazıcı’nın büyük gayretleri sonucu Niksar’a ve bölgemize güzel bir tesis kazandırıldı.

Şu anda Seyir Tepesinin işletmenleri gerekli titizliği göstererek müşterilerine hizmetin ve menülerin en güzelini sunmaya çalışıyorlar. Kendilerini tebrik ediyorum.

Geçen hafta içersinde çok yakın bir dostumun daveti üzerine 11 arkadaş mekânda iftar yapmak üzere buluştuk. Menülerin sunumu yemeklerin zamanında servis edilmesi, garsonların müşterilerine karşı ilgileri işyerinin işletmeninin işini takip edişi beni ve 11 arkadaşımı çok mutlu ve memnun etti. Orada iftarda olan bazı dostlara mekân ve hizmetle ilgili düşüncelerini sordum aldığım cevap “mükemmel” dendi. Buda Niksar’da yaşayan bir vatandaş olarak beni çok mutlu etti. Temenim  böyle olumlu tepkilerin daha da çoğalmasıdır.

Bu vesile ile müşterilerine güzel hizmet sunan Seyir tepesi işletmeni ve çalışanlarını canı gönülden kutluyor ve teşekkür ediyorum.

TİCARET ODASI İFTAR YEMEĞİ VERDİ

Niksar Ticaret ve Sanayi odamız geleneksel hale getirdiği iftar yemeğinde Niksarlı işadamları, esnaflar Tokat’ın çalışkan ve halk adamı Valisi  Cevdet CAN’ın da katıldığı iftar yemeğinde buluştu.

Ticaret ve Sanayi Odası önündeki meydanda açık havada verilen İftar yemeği sonrasında verdikleri vergilerle Niksar ve ülke ekonomisine katkı sağlayan kurum ve şahıslara plaketleri verildi.

Ben şahsen bu tür toplantıları çok önemsiyorum. Bir vesile ile devlet ve işadamları biraya gelmiş oluyorlar. Vergi vererek ülke ekonomisine katkı sağlayanlar yılda bir kere olsun hatırlanmış oluyorlar. Manevi değeri çok önemli olan plaket veriliyor.

Bu iftar yemeğini organize eden Ticaret Odası yöneticilerini ve güzel bir iftar menüsünü sunarak davetlileri memnun eden Arzum Havuz Restaurant çalışanlarını kutluyorum.

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı.

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR