SÜRPRİZ YUMURTA GİBİ GELEN YENİ BİR YILINIZ OLSUN...


Berna SAYGILI

E-Posta :
Okunma Sayısı : 630
Tarihi : 03 Ocak 2018 - 05:29

Yeni bir yıl..
Yeni yıl en az bir önceki yıllar kadar eskiyecek olan, yeni umutlar vaat eden, yeni hedefler yaratan, kimi zaman eski hedeflere ulaşmanın mutluluğunu, kimi zaman da hadi yeniden bir umutla dedirten başlangıç..
Sevdikleri hatırlatan, aratan ve bir dilek tutturtan, bir gün bile olsa da bütün dertleri unutturan veya hepsini tüm çıplaklığıyla gözler önüne seren..Geçen yılın tüm yorgunluğunu, mutsuzluğunu, umutsuzluğunu, tamamlanmamış tüm işlerini bir kenara bıraktırıp haydi kalk tekrar dene, tekrar sev, tekrar başla dedirten yeni bir yıl..
Kocaman bir yılı geride bıraktık gerek kırıldık gerek incittik gerek mutluluğu en dorukta yaşadık ama her şeye rağmen hayat öyle güzel ki.. Şimdi önümüzde kocaman bir yıl daha var yeni başlangıçlar yapın, bu yıl sizlere yeni umutlar, yeni hevesler, yeni projeler, yeni aile dostları, kısacası huzur bulacağınız yeni başlangıçlar 
versin.. Bu yıl sizlere sürpriz yumurta gibi gelsin. Fazla yorulmadan, fazla kırılmadan, çok fazla beklemeden tadını çıkara çıkara yaşayın bu yılı..Huzurlu ve sağlıcakla kalın..
Berna SAYGILI

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu habere eklenmiş yorum bulunamadı.

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR