BAŞÇİFTLİK İLÇESİ AK PARTİ KONGRESİ YAPILDI

https://www.niksaracicek.com

25.9.2017 - 09:08   /   Okunma Sayısı: 809

  

    Başçiftlik İlçesi Ak Parti Kongresi yapıldı.Kongreye Ak Parti İl Başkanı Metin Polat, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Ak Parti Başçiftlik İlçe Başkanı  Kemal Güler, Belediye Başkanı Murat Tuncel ve partililer katıldı.
    Kongreye katılımın çokluğu dikkat çekerken kongrenin açılış konuşmasına İlçe Başkanı Kemal Güler teşekkür ederek başladı.
Güler'in konuşması;
"Başçiftlik İlçemizin 6. olağan kongresine hoş geldiniz sefalar 
getirdiniz. 6 yıldır ilçe başkanlığı döneminde sizlerden aldığım güç ve destekle çalışmalarımıza devam ettik.Biz Yönetim Kurulu olarak en güzel çalışmalarımızdan birisi, sizde takdir edersiniz ki köyleri-
mizde beldemizde ve ülkemize birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmemiz bir bunun göstergesi olarak 29 Mart 2014 Yerel Seçimi, 10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçimi,7 Haziran 2015 Genel Seçimlerinde ve 1 Kasım 2015 Genel Seçimlerinde, ayrıca 16 Nisan 2016 seçimleri olarak ülkemizde bir milletvekili göndererek önemli bir siyasi başarı elde ettik.Bu başarılarımız siz değerli seçmenlerimiz sayesinde olmuştur.Hepinize şükranlarımı sunuyorum." dedi.
    Ak Parti İlçe Başkanı Kemal Güler'in konuşmasından sonra Özçelik İlçesi Belediye Başkanı Murat Tuncel konuşma yaptı. Tuncel kongreye katılan bütün misafirlere teşekkür ettikten sonra şunları söyledi; "Bugün gerçekleştireceğimiz 6. Ak Parti olağan kongresinin hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ederim.Bu vesileyle bizleri yalnız bırakmayanbizleri onurlandıran İl Başkanımız ve tüm misafirlerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum.Kıymetli hemşehri-
lerim göreve geleli 3,5 yılı aşkın süredir sizlere hizmet etmekteyiz.
Cenab-ı Allah'a binlerce şükürler olsun alnımız açık, yüzümüz ak, size ne söz verdiysek hepsini yerine getirdik getiriyoruz. 
Üç buçuk yıl boyunca sizlerle beraber el ele vererek çok işler başardık.Belediye başkanlık makamının itibarını geri getirdik.Belediye Başkanı yalan söylüyor buna güvenilmez dediler, itibar etmedik. İlçemizin adını duyurduk.Hep  beraber her yerde Allah ne verdiyse sandıkları doldurduk. Bunu da İsimsiz Kahraman hemşehrilerimizle 
birlikte yaptık." dedikten sonra 3,5 yıllık görev süresinde yaptığı hizmetleri teker teker sıraladı ve yapılmayacak hizmetleri de aynı zamanda dile getirdi.Başçiftlik Belediye Başkanı Murat Tuncel'den sonra AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat kürsüye  davet edildi.Metin Polat konuşmasından önce başka bir ilçe kongresine katılmayan AK Parti Tokat Milletvekilleri Avukat Yusuf Beyazıt , Avukat Zeyit Arslan, Dr. Celil Göçer,Prof.Dr. Coşkun Çakır, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde yapılan önemli oylamalardan dolayı kongreye katılım adına dile getiren ve aynı zamanda  kongrenin hayırlara vesile olmasını dileyen mesajları okudu. Mesajlar okunduktan sonra AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat yaptığı kısa konuşmada kongreye katılan tüm partili arkadaşlarına teşekkür etti. Toplantı seçimlerle devam etti.Seçimlere tek liste ile girildi.
Başçiftlik İlçesi AK Parti İlçe Yönetim Kurulu  Asil Listesi :
İlçe Başkanı Kemal Güler
Şükrü Şen 
Mürsel Şen
Mehmet Kaymak 
Mustafa Şen 
Osman Aymak
Yusuf Öztürk
Ali Öztürk
Mustafa Yüce 
Hasan Koç
Yaşar Kaymak'tan oluşmuştur.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler