AFRİN’E GÖNÜLLÜ GİTTİLER

https://www.niksaracicek.comNiksar 112 Acil Servisinde görevli 3 sağlık personeli, 112 acil servis ambulansı ile birlikte Afrin Operasyonunda çalışmak üzere gönüllü olarak bölgeye intikal ettiler.

13.3.2018 - 09:30   /   Okunma Sayısı: 674

  

Niksar 112 Acil Servisinde görevli 3 sağlık personeli, 112 acil servis ambulansı ile birlikte Afrin Operasyonunda çalışmak üzere gönüllü olarak bölgeye intikal ettiler.

Niksar 112 Acil Servisinde çalışan Tolga Şahin, Hakan Namlı, Semih Sönmez Afrin Operasyonu kapsamında sağlık personeli olarak Hatay bölgesine gittiler. Kendilerine verilen görev kapsamında Afrin bölgesine de gidip görev yapacakları tahmin ediliyor.

Niksar 112 Acil Servisinde görev yapan sağlık personelinin gönüllü olarak en şiddetli çarpışmaların meydana geldiği bölgeye gitmeleri takdire şayandır. Gönüllü olarak Afrin bölgesine giden sağlık personeli ile Niksar halkının gurur duydukları ifade edildi. Niksar 112 Acil Servis personellerine başarılar dileriz.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

  • 12-18 Mart 2018 Pulmoner Rehabilitasyon Haftası

    T.C. Sağlık Bakanlığı, Türk Toraks Derneği, GARD Türkiye (Kronik Havayolu Hastalıkları Önleme ve Kontrol Programı) kapsamında her yıl Pulmoner Rehabilitasyon Haftası etkinlikl...

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR