AK PARTİ İLÇE KONGRESİ YAPILIYOR

https://www.niksaracicek.com

4.10.2017 - 15:28   /   Okunma Sayısı: 1149

  

Niksar AK Parti İlçe Başkanlığı Kongresi 14 Ekim'de yapılıyor.

            AK Parti Niksar İlçe Başkanlığı seçimi için çalışmaların son aşamasına geldiği bildirildi. Niksar Kongresi 14 Ekim 2017 Cumartesi günü saat 11'de Niksar Halk Eğitim Merkezi Salonu'nda gerçekleşecek.

            Niksar AK Parti İlçe Başkanı olarak Kemal Yılmaz tek liste ile seçimlere girecek ve Niksar ilçe yönetimi için çalışmaların devam ettiği bildirildi.

            Niksar ilçe yönetimi için yeni listede sürpriz isimlerin olması bekleniyor.

            AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan teşkilatların yenilenmesi talimatlarını verirken; “metal yorgunluğu içinde olanlar ayrılsın” sözleri doğrultusunda yönetime yeni isimlerin girmesi bekleniyor.

            AK Parti yenilenme sürecinde bazı önemli hususları dikkate alarak yeni yönetimin oluşmasını sağlayacak; AK Parti yönetim kurulunda görev alacak kişiler içinde; Belediye Meclisi Üyeleri, İl Genel Meclisi Üyeleri, çeşitli odalarda görevi olmayanlar, muhtarlar yönetimlerde görev alamayacaklardır.

            AK Parti İlçe Başkanı  Kemal Yılmaz’ın yeni yönetim listesine alacağı sürpriz isimlerin seçilerek, gelecek seçimlerde halk ile daha iyi buluşmasını sağlayacağı ifade ediliyor.

            AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Eraslan’ın yapılacak seçimlere girmemesi, beraberinde çalışan isimlerinde yeni yönetimde yer almamalarına katkı sağlamış oluyor, yıllardır hizmet veren kişilerin yerine yeni isimlerin girmesi için eski yöneticilerin çoğunluğu yeni yönetimin oluşması için çalışma yapan Kemal Yılmaz’a; 
"Başkanım bizler bugüne kadar hizmet ettik, bundan sonrada partimizde hiç görev almayan arkadaşların görev yapması partimize canlılık kazandıracaktır, siyasette yeni isimlerin, yeni yüzlerin olması partimiz için önemlidir, her zaman seninleyiz, yeni yönetime şimdiden başarılar dileriz” diyerek geri çekilmeleri, yeni isimlerin gelmesi partiye katkı sağlayacağı ifade ediliyor.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

  • 12-18 Mart 2018 Pulmoner Rehabilitasyon Haftası

    T.C. Sağlık Bakanlığı, Türk Toraks Derneği, GARD Türkiye (Kronik Havayolu Hastalıkları Önleme ve Kontrol Programı) kapsamında her yıl Pulmoner Rehabilitasyon Haftası etkinlikl...

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR