AK PARTİ'DE YENİ DÖNEM BAŞLIYOR

https://www.niksaracicek.comNiksar AK Parti Teşkilatı yenileniyor.

9.9.2017 - 08:38   /   Okunma Sayısı: 1326

  

Niksar AK Parti Teşkilatı yenileniyor.

Ülke genelinde olduğu gibi Niksar AK Parti Teşkilatı da yeni seçim dönemine girerek, 2019 seçimlerine daha güçlü ve dinamik bir ekiple girmesi planlandı.

AK Parti Niksar İlçe Başkanı Veteriner Hekim Mustafa Eraslan’ın yapılacak ilçe başkanlığı seçimine katılmama kararı sonrasında ilçe başkanlığına müracaatlar yapılmış, ilk olarak ilçe başkanlığı için iki aday müracaat etmiş, Tokat’ta teşkilatlar içinde yapılan temayül yoklamasında, ilçe başkanlığı için müracaatların dışında listeye başka isimlerinde yazılabileceği, oylama başlamadan ifade edilmesi ile birlikte aday listesine, daha önce  müracaat etmeyen isimlerinde yazılması, genel merkezin dikkatini çekmiştir.

AK Parti Niksar İlçe Başkanlığı için 5 kişi AK Parti Genel Merkezine davet edilerek, genel merkezin kriterlerine uyan başkanla seçimlere girmesi planlanmış oluyor.

Niksar AK Parti İlçe Başkanlığı için;  İlker Öden, İbrahim Aslanyürek  Salih Güler,  Kemal Yılmaz ve İrfan Çakır  AK Parti Genel Merkezine davet edildikleri ifade edilmiştir.

Niksar’da AK Parti yönetimine yeni isimlerin girmesiyle birlikte partinin 2019 seçimlerine daha dinamik, daha güçlü girmesi bekleniyor.

           2019 seçimleri Niksar için, ülke için çok önemli bir seçimdir, hangi parti güçlü ekip ve kadro ile seçimlerde seçmen karşısına çıkarsa, halkın takdirini kazanacaktır.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR