AK PARTİ'DEN ZİYARET

https://www.niksaracicek.comAK Parti İlçe Başkanı Kemal Yılmaz ve Yönetim Kurulu gazeteciler gününü kutladı.

23.10.2017 - 15:05   /   Okunma Sayısı: 1051

      AK Parti ilçe Başkanı Kemal Yılmaz ve Yönetim Kurulu gazeteciler gününü kutladı. AK Parti İlçe Başkanı Kemal Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Yeşil Niksar Gazetesi ve Yörenin Sesi Canik Gazetelerini ziyaret ederek gazetemiz sahibi Cemalettin Bilgin ve personelini kutladılar.
    AK Parti İlçe Başkanı Kemal Yılmaz gazetemiz sahibi Bilgin’e; 
“Sevgili kardeşim gazeteciler gününüz kutlu olsun. Biliyorsun yeni seçildik çok sayıda ziyaretler devam ediyor, bizlerde inşallah yeni yönetim olarak gazetelerinizi ziyarete geleceğiz, bugün gazeteciler günü dolayısı ile bir ziyaret gerçekleştirdik. Gazeteciliğin ne kadar önemli ve anlamlı olduğunu biliyoruz, gazetenizde zaman zamanda yazıyorum çokta iyi oluyor.Halkımızla en sağlıklı iletişimi sağlıyor ve tarihe not düşüyoruz, gününüzü kutluyoruz, başarılarınız daim olsun” dedi. 
    Gazetemiz Sahibi Cemalettin Bilgin; “Arkadaşlar sürpriz ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim. Siyasetçiler basın kuruluşları ile ne kadar yakın olurlar ise o kadar halk ile bütünleşmiş olurlar. Sizlerin çalışmalarını halka duyuracak olan biz gazetecileriz; bizler tarafsız ve bağımsız gazetecileriz, her ne kadar birileri “yandaş” dese de tarafsız olduğumuz bir gerçektir. Doğruları her zaman savunacağız halkımıza duyuracağız. Hatalar var ise onu da yazarak doğru hizmetlerin yapılmasına katkı sağlayacağız. Siyasetçi ve gazetecinin ortak hareket etmesi hizmetlerin daha sağlıklı yapılmasına ve duyurulmasına neden olur. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim” dedi. 
    AK Parti İlçe Başkanı Kemal Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri bir süre daha gazetemizde sohbet yaptıktan sonra ayrıldılar. 


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR