AK PARTİ'YE FETÖ'CULER Mİ HAKİM OLACAK?

https://www.niksaracicek.comNiksar Ak Parti İlçe Teşkilatı değişerek yeni bir yönetimle yoluna devam edecek.Tokat İl ve İlçe Teşkilatları için yönetim kurulu başkan adayları tespit çalışmaları başladı.

5.9.2017 - 11:03   /   Okunma Sayısı: 1950

  

      Niksar AK Parti İlçe Teşkilatı değişerek yeni bir yönetimle yoluna devam edecek. Tokat İl  ve İlçe Teşkilatları için yönetim kurulu başkan adayları tespit çalışmaları başladı. Niksar AK Parti İlçe Başkanlığı için iki kişi müracaat ederek, ilk temayül yoklaması Tokat'ta gerçekleştirildi. Niksar AK Parti İlçe Başkanlığı için İlker ÖDEN ve İbrahim ASLANYÜREK müracaat ederek sürecin başlaması sağlanmıştır. AK Parti İl ve İlçe Teşkilatlarının değişiminde FETÖ Terör Örgütü destekçilerinin AK Pati'ye hakim olabilmesi için çalışmaları çok sinsice yaptıkları dikkat çekiyor. AK Parti'nin siyasi geleceğinin sağlıklı devam edebilmesi için seçilecek başkan ve yönetim kurulu üyelerine çok dikkat edilmesi gerekmektedir. FETÖ'yü destekleyenlerin parti içerisinde izi kalmış FETÖ'cular tarafından desteklenmesi   partinin bölünmesine neden olacağı için yeni seçilecek yönetim kurulu başkanı ve üyelerinin daha dikkatli ve özenli seçilmesi bekleniyor.

      Uzun yıllar AK Parti'ye gönül vermiş İlker ÖDEN ve İbrahim ASLANYÜREK' in ikisinden birisinin seçilmesi Niksar Halkı'nın ortak düşünceleri arasındadır. AK Parti 2019 seçimlerine giderken sağlıklı teşkilatları oluşturması halinde başarılı bir seçim yaşayacaktır. Güçsüz ve halkın takdirini kazanamayan teşkilatlar kendi seçim bölgelerinde mağlubiyet yaşayacakları halk tarafından ifade edilmektedir. AK Parti 2019 seçimlerine giderken kendi bünyesinden ilçe başkanlığına müracaat eden iki kişiden birisinin ilçe başkanı olmasını bekliyor.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  Yazan : AK PARTİ TEHLİKEDE 6.9.2017 / 17:57
  arkadaşlar AK Parti en sıkıntılı sürecini yaşıyor, bu dönemde AK Parti teşkilatları içindeki "FETOCULAR temizlensin" derken FETOCULARIN istilasına uğraması söz konusu, halen parti içinde açıktan ve gizli kalmış FETOCULARIN hakimiyet kurmak istediklerini unutmamak gerekir, parti bugünki kadar tehlikeli hiç bir süreç yaşamamıştır, bu süreçte temizlik doğru yapılmaz ise 2019 seçimleri Allah korusun hüsranla sonuçlanır zaten AK Partiye düşman olanların en büyük mücadelesi 2019 seçimlerinde partinin halk tarafından cezalandırılması için çalışmalar yapılıyor unutmamak gerekir, yeni teşkilatlar geçmiştekilerden çok güçlü olmalı ve halkın tepkisi son bulmalıdır aksi taktirde büyük sıkıntılar yaşanacaktır

  Yazan : Aydan Kara 6.9.2017 / 17:47
  Akp'zaten bir proje partisidir.Hem de Fetö projesidir.Siz isimlerle uğraşadurun parti zaten teslim alınmıştır.Tarla çok önceden gübrelenmiştir Fetö tarafından.2010 yılında yapılan referandumla da hukuki meşruiyet sağlanmıştır. Artık ne yaparsanız yapın dikiş tutmaz .

  Yazan : Ak Partili 6.9.2017 / 10:49
  Ö.Ö B.Ö nin aday olması için ısrarlı.daha öncede ö.ö nün hanımı B.ö nün hanımını ilçe kadın kolları başkanı olması için ikna etmeye uğraşmıştı.

  Yazan : KANDİL KARDEŞİM 6.9.2017 / 00:24
  bizler ilçe teşkilatına müracaat edenleri yazdık sonrasından bilgimiz yok, adaylık ilçe başkanlığına yapılan aday bilgi formu ile yapıldığını biliyoruz, gerisini bilmeyiz, banada bir arkadaşım bugün bilgi verdi başkalarıda varmış onlarda ismini açıklarlar herşey net anlaşılır ama yapılan haber doğrudur FETOCU ise üzerine alınan alınsın

  Yazan : Kandil 5.9.2017 / 20:47
  Sn Cemalettin bey;Bu yazıyı okurken gerçekten tüylerim tiken,tiken oldu.Benim yakinen tanıdığım aday arkadaşlar da var.Eğer onlar fetöcü ise ülke fetoye teslim olmuş demektir.Tabiki ılker bey de,ıbrahim bey de,demokratik hakkını kullanmış,medeni cesaretiyle aday olmuş değerli arkadaşlarımız dostlarımız.Tabiki başkan olduklarin dada ilçeye ve teşkilatına hizmet edeceklerdir.Parti başka insanlara temayule katılmadan da aday olma hakkı vermiş ise bu da onların hakkıdır.Temayule girmeyen insanları fetoculukle itham etmek çok abes ve ağır bir ithamdir.Fetöcü demek hain demektir terörist demektir.Birinin çok başarılı olacağını,birinin başarılı olamayacağını söylemek bir düşünce ve elestiridir ama,fetöcü sözü çok büyük bir hakarettir.

Diğer Haberler

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR