ALIŞVERİŞ VE SİNEMA KEYFİ BİR ARADA

https://www.niksaracicek.com3 Ağustos tarihinde başlayan ve 17 Ağustos tarihinde sona erecek olan kampanya Tokatlıların yoğun ilgisi nedeniyle ay sonuna kadar uzatıldı.

15.8.2015 - 17:22   /   Okunma Sayısı: 2134

  

3 Ağustos tarihinde başlayan ve 17 Ağustos tarihinde sona erecek olan kampanya Tokatlıların yoğun ilgisi nedeniyle ay sonuna kadar uzatıldı.

         Novada Tokat ziyaretçileri 3 Ağustos tarihinden bu güne aynı gün içinde toplamda 100 TL ve üzeri alışverişleri karşılığı 1 adet sinema bileti kazanıyor. Kampanyaya gösterilen yoğun ilgi ve memnuniyet nedeniyle Novada Tokat AVM Müdürü Celalettin Karabayer “ Ziyaretçilerimizin memnuniyeti bizim için önceliklidir, bu nedenle kampanya bitiş tarihimizi ay sonuna kadar uzattık dedi. Bu güne kadar gerçekleştirdikleri hediyeli kampanyaların Novada Tokat müşterileri tarafından özel ilgi gördüğünü ve bu nedenle bundan sonraki dönemlerde de benzeri kampanyalar ile ziyaretçilerine özel sürprizler hazırladıklarını anlattı.

         Novada Tokat’ın kampanyaya katılan ziyaretçileri 6 Salon, 600 koltuk kapasitesi ve 1600 metrekare hizmet alanı olan, gerçeğe yakın kristal netliğindeki 3 boyutlu görüntü kalitesi ile 3D sinema avantajını da ziyaretçileri ile buluşturan Cinemaximum sinemalarındaki filmleri izlemeye 31 Ağustos tarihine kadar devam edecekler.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

  • 12-18 Mart 2018 Pulmoner Rehabilitasyon Haftası

    T.C. Sağlık Bakanlığı, Türk Toraks Derneği, GARD Türkiye (Kronik Havayolu Hastalıkları Önleme ve Kontrol Programı) kapsamında her yıl Pulmoner Rehabilitasyon Haftası etkinlikl...

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR