BAYRAMIN 1. GÜNÜ SİLAHLI ÇATIŞMADA 10 KİŞİ YARALI

https://www.niksaracicek.comyaralı sayısı 10 kişi olduğu bildirildi, ancak küçük çaplı yaralılar daha sonra hastaneye gitmesi yaralı sayısını artırmıştır

1.9.2017 - 19:16   /   Okunma Sayısı: 5085

  

           Niksar Bengiler caddesi bölgesinde bir işyerinde çıkan kavga silahlı   çatışmaya dönüşmüş, çıkan çatışma sonucu 10 kişi yaralandı.

           Bengiler caddesinde yaşanan silahlı kavga sonunda 10 kişi yaralandı, henüz kavganın nedeni tam olarak belli olmazken, ana caddede meydana gelen kavgada silahlar patladı, kavgaya katılanlar içinde yaralananların yanında, kavganın ihbarını alan Polis ekipleri olay yerine geldikten sonra olay içinde bir Polis memuru da yaralandığı bildirildi.

                Bengiler mahallesi Aliağa sokak bölgesinde başlayan  silahlı kavgada ilk belirlemelerde 7 kişinin yaralandığı ifade edildikten sonra, olayın ilerleyen saatlerinde yaralıların 9 kişi kişi daha sonra 10 kişi olduğu ifade edildi.

                Silahlı kavgada yaralanan 10 kişiden bir tanesi Polis memuru Ali Gür, bir tanesi Sanayi esnaflarından olay bölgesinden geçerken yaralandığı ifade edilen Dinamocu Nail Şahin OLAYDA YARALANANLAR;   Çakır Kalak, Volkan Kalak, Aydın Kalak, Alaattin Kalak, Erkan Kalak, Alperen Yaş, Nurettin Duman, Tamer Korkmaz, olayla ilgili olarak çok yönlü soruşturma başlatılmıştır.

                Olayın neden çıktığı henüz tam olarak netleşmediği, olayla ilgili olarak Niksar Cumhuriyet Savcılığı çok yönlü soruşturma başlattığı ifade edilmektedir.

                Olayın sonrasında tarafların Niksar Devlet Hastanesine gitmeleri Hastane bölgesinde yeterli güvenlik tedbirinin alınmaması Hastanede daha büyük olayın çıkmasına ramak kamışken sağduyulu insanların her iki tarafı yatıştırmaya çalışması sonunda Niksar Devlet Hastanesinde ikinci defa ölümlü olayın olmasını önlemiştir.

                Olay şehir merkezinde olmasına rağmen ilçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin olay bölgesine gelerek Polis ekiplerine destek vermesi olayın daha fazla büyümesini önlemişse de, Hastaneye giden tarafların Hastane bölgesinde daha büyük olayın yaşanmasına neden olacaktı. Niksar Emniyet müdürlüğüne mutlaka takviye Polis ekiplerinin gelmesi bekleniyor.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR