BEYAZIT’IN YENİ GÖREVİ

https://www.niksaracicek.comAK Parti Tokat Milletvekili Avukat Yusuf Beyazıt yeni bir göreve seçildi.

18.06.2016 - 11:03   /   Okunma Sayısı: 3848

  

AK Parti Tokat Milletvekili Avukat Yusuf Beyazıt yeni bir göreve seçildi.

AK Parti Tokat Milletvekili Avukat Yusuf Beyazıt Milli Savunma Komisyonu Başkanlığına Seçildi.

Beyazıt Milletvekili olduktan sonra TBMM de 6 farklı komisyonda ve AK Parti Genel sekreter yardımmcılığı yer almış özellikle TBMM Plan Bütçe komisyonlarındaki yoğun çalışmalara rağmen her fırsatta seçmenleri ile buluşmak üzere Tokat merkez ve ilçelere geliyordu.

AK Parti Tokat Milletvekili Avukat Yusuf Beyazıt Milli Savunma Komisyonu Başkanlığına Seçilmesi dolayısı ile iş yoğunluğu daha artan Beyazıt seçimlerin akabinde Milli savunma Bakanlığına  ait olan yeni kanuni düzenlemeler için çalışmalara hız verdi.

 AK Parti Tokat Milletvekili Avukat Yusuf Beyazıt Milli Savunma Komisyonu  Başkanlığıan seçilmesi dolayısı ile kendisine bu önemli görevi uygun görenlere teşekkür etti. Beyazıt;  “Milli Savunma Komisyonu Başkanlığına bugün tarihi itibari ile seçildim. Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'a ve Milletvekillerimize teşekkürlerimi arz ediyorum” diyerek önemli bir seçimi kazanarak göreve başladı.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

  • 12-18 Mart 2018 Pulmoner Rehabilitasyon Haftası

    T.C. Sağlık Bakanlığı, Türk Toraks Derneği, GARD Türkiye (Kronik Havayolu Hastalıkları Önleme ve Kontrol Programı) kapsamında her yıl Pulmoner Rehabilitasyon Haftası etkinlikl...

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR