BEYAZIT: ''GEÇMİŞİ OLMAYANIN GELECEĞİ DE OLAMAZ''

https://www.niksaracicek.comAk Parti Tokat Milletvekili ve Eski Vakıflar Genel Müdürü Av. Yusuf Beyazıt gezdiği bir müzede röportaj verdi.

21.11.2015 - 19:23   /   Okunma Sayısı: 2048

  

Ak Parti Tokat Milletvekili ve Eski Vakıflar Genel Müdürü Av. Yusuf Beyazıt gezdiği bir müzede röportaj verdi.

         Röportajda önemli açıklamalarda bulunan Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt; daha önce üstlendiğim görevlerdeki gibi ülkemize, Cennet Şehrimiz Tokat'ımıza hizmet etme noktasında gayret göstereceğiz şeklinde konuştu ve asıl önemli olan insanların içindeki hizmet etme sevdasıdır dedi.

"GEÇMİŞİ OLMAYANIN GELECEĞİ DE OLAMAZ"

         Ak Parti Tokat Milletvekili Av. Yusuf Beyazıt görev yaptığı süre içerisinde ülkemize Türk Medeniyeti'ne ve İslam Alemi'ne ait mekanların, harabeye dönmüş han ve hamamların, sebillerin, çeşmelerin kısacası tüm mimari ve tarihi eserlerin, bu kültürel varlıkların restorasyonları noktasında gayret gösterdiğimiz doğrudur diyerek bunları başarmış olmanın çok güzel bir duygu olduğunu belirtti.

         Geçmişi olmayanın geleceği de olmaz diyen Milletvekili Beyazıt; "Bunlar bizim tapu senetlerimiz, geçmişine sahip çıkmayan milletler ve kişiler asla geleceklerini garantiye alamazlar.  Geçmiş dönemde yaşadığımız dünyadaki bizim tarihimiz, kültürümüz, inançlarımız, bizim değerlerimiz bugün bile dünyaya ışık tutuyor" diyerek sözlerini sürdürdü.

"ASIL ÖNEMLİ OLAN KİMSEYİ ÖTEKİLEŞTİRMEDEN HİZMET ETMEK"

         Asıl önemli olan insanına,ülkesine, vatanına, milletine hizmet etmeyi baz alan bir düşünce yapısıyla kimseyi ötekileştirmeden; farklılaştırılmadan, herkesin dünyasına saygı göstermek suretiyle çalışmak olduğunu belirten Milletvekili Beyazıt; Vakıflar Genel Müdürlüğü ecdatlarımızdan kalan vakıfların yönetimi ile ilgili olduğundan milletimizin bütün dertleri ve sıkıntılarına çözüm bulmak için çalıştığımız bir alandı. Dolayısıyla siyasi hayatta da aynı şeyler tezahür edecektir. Biz bütün Türkiye'nin Milletvekilleriyiz, biz ülkemizdeki bütün insanlara hizmet etmeyi şiar edinmişiz diyerek sözlerini tamamladı.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

  • 12-18 Mart 2018 Pulmoner Rehabilitasyon Haftası

    T.C. Sağlık Bakanlığı, Türk Toraks Derneği, GARD Türkiye (Kronik Havayolu Hastalıkları Önleme ve Kontrol Programı) kapsamında her yıl Pulmoner Rehabilitasyon Haftası etkinlikl...

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR