ÇAMLIBEL ELEKTRİK’TEN ALTIN ÖDÜLLÜ RESİM YARIŞMASI

https://www.niksaracicek.com

19.12.2017 - 16:57   /   Okunma Sayısı: 404

  

    


  
  CK Çamlıbel Elektrik, Enerji Tasarrufu Haftası dolayısıyla “Enerji Tasarrufu” konulu resim yarışması düzenliyor. Ortaokul öğrencilerine yönelik yarışmada dereceye giren öğrenciler CK Çamlıbel Elektrik tarafından altınla ödüllendirilecek.
   CK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A.Ş, enerjinin etkin ve verimli kullanılması konusunda öğrencilerde farkındalık oluşturmak amacıyla “Enerji Tasarrufu” konulu resim yarışması düzenliyor. Ortaokul öğrencilerine yönelik yarışma Sivas, Tokat  ve Yozgat Milli Eğitim Müdürlükleri işbirliğinde yürütülecek. Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından oluşturulan jüri üyelerinin  değerlendirmesi sonucu dereceye giren resimlerin sahipleri CK Çamlıbel Elektrik tarafından altınla ödüllendirilecek.
 “TASARRUF BİLİNCİNİ GELECEK NESİLLERE AŞILAMALIYIZ”
    Resim yarışması ile ilgili açıklamalarda bulunan CK Çamlıbel Elektrik Genel Müdürü İbrahim Yalçın Tekin, “CK Çamlıbel Elektrik olarak ‘Ağaç Yaş İken Eğilir’ anlayışı ile yola çıkarak Sivas, Tokat 
ve Yozgat’ta genç nesillerde Enerji Tasarrufuna yönelik bir bilinç oluşturmak ve bu bilinci geliştirerek devam ettirmeyi planlıyoruz. Bu doğrultuda Sivas, Tokat ve Yozgat Mili Eğitim Müdürlükleri ile koordineli bir şekilde ortaokul öğrencilerine yönelik okullarımızda “Enerji Tasarrufu ve Tasarruf Yöntemleri” konulu eğitim seminerleri düzenliyoruz. Bu seminerlerin öğrencilerimizdeki etkisini görmek ve genç kuşakların Enerji Tasarrufu hakkındaki bakış açılarını, düşüncelerini ve becerilerini görmek için “Enerji Tasarrufu” konulu bir resim yarışması düzenledik. Yarışma sonrası dereceye giren öğrencilerimizi altınla ödüllendireceğiz.” dedi.
     Yarışma ile ilgili duyuruların İl Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından okullara yapıldığını hatırlatan Tekin, yarışma ile ilgili detaylı bilgilere www.ckcamlibel.com.tr adresinden ulaşılabileceğini söyledi.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

  • 12-18 Mart 2018 Pulmoner Rehabilitasyon Haftası

    T.C. Sağlık Bakanlığı, Türk Toraks Derneği, GARD Türkiye (Kronik Havayolu Hastalıkları Önleme ve Kontrol Programı) kapsamında her yıl Pulmoner Rehabilitasyon Haftası etkinlikl...

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR