ÇAMLIBEL ELEKTRİK DAĞITIM NİKSAR’DA TOPLANTI YAPTI

https://www.niksaracicek.com

14.12.2017 - 08:37   /   Okunma Sayısı: 480

  

      Çamlıbel Elektrik Dağıtım Şirketi Niksar’da köy ve mahalle muhtarları ile toplantı yaparak 2017-2018 yılı çalışmaları değerlendirdi.

     Çamlıbel Elektrik Dağıtım Şirketi toplantısına, Niksar Kaymakamı Selami Kapankaya, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Dönmezoğlu, Çamlıbel Elektrik Dağıtım Şirketi Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, İl Müdürü Akif Ertüzün, Çedaş Niksar Şube Şefi Şevket Özdemir, belde ve belediye başkanları, köy ve mahalle muhtarları, çok sayıda davetli katıldı.

         Çamlıbel Elektrik Dağıtım Şirketi'nin Niksar’da yaptığı değerlendirme toplantısı ve hizmetlerin daha sağlıklı yürümesi noktasındaki değerlendirme toplantısında Genel Müdür Ahmet Sait Akboğa, muhtarlar adına Muhtarlar Derneği Başkanı Nezir Uçar, Belediye Başkan Yardımcısı  Fatih Dönmezoğlu, Niksar Kaymakamı Selami Kapankaya gerçekleşen toplantı dolayısı ile birer konuşma yaparak toplantıya iştirak eden davetlilere teşekkür edip yapılan çalışmalar ve yapılması gereken çalışmalar hakkında düşüncelerini ifade etmişlerdir.

         Çamlıbel Elektrik Dağıtım Şirketi tarafından gerçekleşen toplantıda köy ve mahalle muhtarlarına yapılan çalışmalardan dolayı birer plaket verildi. Yemek ikramından sonra durum değerlendirmesi için muhtarlara bir anket çalışması verildi.Muhtarlar kendilerine sunulan anketi doldurarak tekrardan durum değerlendirmesi yapıldı ve toplantıya son verdi.

 www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

  • 12-18 Mart 2018 Pulmoner Rehabilitasyon Haftası

    T.C. Sağlık Bakanlığı, Türk Toraks Derneği, GARD Türkiye (Kronik Havayolu Hastalıkları Önleme ve Kontrol Programı) kapsamında her yıl Pulmoner Rehabilitasyon Haftası etkinlikl...

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR