ÇEDAŞ, Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı

https://www.niksaracicek.comÇEDAŞ, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla çalışanlarına karanfil hediye ederek kadın personelleri adına TEMA Vakfı’na fidan bağışında bulundu.

8.3.2018 - 10:54   /   Okunma Sayısı: 296

  

ÇEDAŞ, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla çalışanlarına karanfil hediye ederek kadın personelleri adına TEMA Vakfı’na fidan bağışında bulundu.

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ) 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde enerjisi ile şirkete değer katan çalışanlarını unutmadı. Dünya Kadınlar günü dolayısıyla şirkette çalışan kadın personellere mesai öncesi karanfil hediye edilerek kadın personellerin 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlandı. Ayrıca ÇEDAŞ tarafından şirkette çalışan kadın personel adına Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma (TEMA) Vakfı’na fidan bağışında bulunuldu.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir açıklama yapan ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, “Kadınlarımız; mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel yapı taşıdır. Yetiştirdikleri nesiller ile geleceğimizin şekillendirilmesinde önemli rol oynayan kadınlarımız tarih boyunca toplumumuzun yaşam kalitesinin ve refahının artmasına da katkıda bulunmuştur. ÇEDAŞ olarak, aile ve iş hayatlarındaki özverileri ile ülkemizin gelişmesine ve kalkınmasına büyük katkı sunan çalışanlarımız başta olmak üzere kadınlarımızın her zaman destekçisi olmaya devam edeceğiz. Enerjisini üreten ve gelişen Türkiye için harcayan çalışanlarımızın ve tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum” dedi.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

  • 12-18 Mart 2018 Pulmoner Rehabilitasyon Haftası

    T.C. Sağlık Bakanlığı, Türk Toraks Derneği, GARD Türkiye (Kronik Havayolu Hastalıkları Önleme ve Kontrol Programı) kapsamında her yıl Pulmoner Rehabilitasyon Haftası etkinlikl...

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR