DSP GENEL BAŞKAN ADAYI ALPAY'A ESKİ BAKAN VE MİLLETVEKİLLERİNDEN DESTEK

https://www.niksaracicek.com

2.10.2017 - 14:31   /   Okunma Sayısı: 696

  

Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkan Adayı olan Tokat İl Başkanı Hüseyin Alpay'a, eski Bakan ve milletvekillerinden de destek geldi. Alpay'ın açıkladığı "A Takımı"nda Kadın ve Aileden Sorumlu eski Devlet Bakanı Melda Bayer de yer aldı.

DSP Genel Başkan Adayı Hüseyin Alpay, Ankara'da yaptığı istişare toplantılarına devam ediyor. Alpay ilk olarak DSP eski Genel Başkanı ve eski Devlet Bakanı Zeki Sezer ile görüştü. Sezer ile görüşmesinin ardından Kadın ve Aileden Sorumlu eski Devlet Bakanı Melda Bayer ile bir araya gelen Alpay, Bayer'den "tam destek" aldı.

Eski Bakan ve Milletvekilleri Alpay'ın yanında

DSP Genel Başkan Adayı Hüseyin Alpay'ın "A Takımı"nda yer alan isimler arasında Burdur Eski Milletvekili, DSP eski Genel Başkan Yardımcısı Hasan Macit de yer alıyor. Melda Bayer ile Hasan Macit'in Hüseyin Alpay'a olan desteği parti tabanında büyük yankı yaratırken, 21. dönem milletvekili Yücel Erdener ile DSP Genel Merkezi Eski Genel Saymanı Mecit Şekercioğlu da Hüseyin Alpay'ı desteklediklerini açıkladılar.

DSP Genel Başkan Adayı Hüseyin Alpay'ın yayımladığı "A Takımı" listesinde Eski Parti Meclisi Üyeleri Emin Durak ve Hasan Şişli de yer aldı.

Alpay'dan teşekkür

Eski il başkanları ve görevdeki birçok il başkanının yer aldığı "A Takımı" ile parti tabanını harekete geçiren Hüseyin Alpay, DSP'nin bütün teşkilatlarında heyecan yarattıklarını söyledi.

Konu ile ilgili olarak görüşlerine başvurduğumuz Alpay, "Partimizin daha iyi yerlere gelmesi için sürdürdüğümüz çabalar karşılığını buluyor. Desteklerini sunan herkese, isimlerini açıklayamadığımız yüzlerce delegemize, il başkanlarımıza, sayın genel başkanımıza, bakanlarımıza ve milletvekillerimize teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum." dedi.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

  • 12-18 Mart 2018 Pulmoner Rehabilitasyon Haftası

    T.C. Sağlık Bakanlığı, Türk Toraks Derneği, GARD Türkiye (Kronik Havayolu Hastalıkları Önleme ve Kontrol Programı) kapsamında her yıl Pulmoner Rehabilitasyon Haftası etkinlikl...

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR