GECE 23.30'DA SİLAHLAR PATLADI İKİ KİŞİ YARALI

https://www.niksaracicek.comNİKSAR ALPARSALAN TÜRKEŞ PARKI'NDA SALI GECESİ SAAT 23.30'DA TARTIŞMA SONRASINDA SİLAHLAR PATLADI.

6.9.2017 - 09:39   /   Okunma Sayısı: 3286

  

NİKSAR ALPARSALAN TÜRKEŞ PARKI'NDA SALI GECESİ SAAT 23.30'DA TARTIŞMA SONRASINDA SİLAHLAR PATLADI.

SALI GECESİ HENÜZ NEDENİ BİLİNMEYEN BİR TARTIŞMANIN ÇIKMASI SONUCU NİKSAR’DA  İKİ İŞLETME SAHİBİ NİKSAR ALPARSLAN TÜRKEŞ PARKINDA ADLİYE SARAYI BİTİŞİĞİ  SİLAHLARINA VE ELLERİNDEKİ KESİCİ BIÇAKLARLA KAVGA ETMELERİ SONUCU 2 KİŞİNİN YARALANDIĞI İFADE EDİLDİ.

GECE SAAT 23.30 SIRALARINDA ALPASLAN TÜRKEŞ PARKINDA KONUŞURKEN KONUŞMALARIN TARTIŞMAYA VARMASI, NİKSAR’DA TEKSTİL İŞİ YAPAN KİŞİLERİN SİLAHLA VE BIÇAKLA YARALANMALARINA NEDEN OLMUŞ, OLAYIN POLİS 155 E BİLDİRİLMESİ SONUCU POLİS EKİPLERİ OLAY YERİNE GİDEREK KAVGANIN BÜYÜMESİ ÖNLENMİŞ, YARALILAR NİKSAR DEVLET HASTANESİNE KALDIRILMIŞTIR.

NİKSAR’DA SON AYLARDA SİLAHLARIN VE KESİCİ ALETLERİN ÇOK SIK KULLANILMASI DİKKAT ÇEKERKEN, İŞ YERİ BASKINLARI  HALKI TEDİRGİN ETMEKTEDİR.

22 AĞUSTOS GÜNÜ SAAT 09.30 DA YEŞİL NİKSAR GAZETESİ VE YÖRENİN SESİ CANİK GAZETELERİNE 3 KİŞİNİN, YAPILAN HABERDEN DOLAYI BASKIN YAPILMASI HALKIN TEPKİSİNİ ÇEKERKEN, BAYRAMIN 1. GÜNÜ BİR İŞ YERİNE YAPILAN BASKIN NİKSAR’DA HALKIN HEM TEPKİ VERMESİNE HEMDE TEDİRGİN OLMASINA NEDEN OLMUŞTUR.

SALI GECESİ DAHA ÖNCE İŞ ORTAĞI OLDUĞU BİLDİRİLEN KİŞİLER KENDİ ARALARINDA KONUŞURKEN SADRİ A. İSİMLİ KİŞİNİN SİLAHLA VURULMASI VE RIZA A. NINDA KARŞI TARAFIN BIÇAKLI SALDIRISI SONUCU VE ÇIKAN KAVGADA İBRAHİM A.  NINDA OLAYDA YARALANDIĞI İFADE EDİLDİ.

OLAYIN 112 ACİL SAĞLIK EKİPLERİNE BİLDİRİLMESİ SONUCU YARALILARA İLK MÜDAHALE NİKSAR DEVLET HASTANESİNDE YAPILMIŞ DAHA SONRA YARALILAR TOKAT’A SEVK EDİLMİŞTİR.

NİKSAR CUMHURİYET SAVCILIĞI TARAFINDAN OLAYLA İLGİLİ OLARAK ÇOK YÖNLÜ ARAŞTIRMA BAŞLATILDIĞI BİLDİRİLMİŞTİR. 


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

    Yazan : araştırmacı 7.9.2017 / 10:30
    Niksarda 2-3 yaşadım resmen ilçede ne belediye çalışıyor nede emniyet resmen yatıyorlar bimere bu konuda mail atacağız halk olarak

Diğer Haberler

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR