HATTAT MELİH FARK YARATIYOR

https://www.niksaracicek.comMehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde bulunan küçük samimi ve sıcak bir dükkanda el sanatını icra eden vatandaşlarca ilgi odağı olan Hattat Melih bu haftaki haber konumuz oldu.

13.03.2015 - 08:36   /   Okunma Sayısı: 4844

  Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde bulunan küçük samimi ve sıcak bir dükkanda el sanatını icra eden vatandaşlarca ilgi odağı olan Hattat Melih bu haftaki haber konumuz oldu. Hattat Melih'in dükkanı çarşı başında ve Niksar'ımıza dışarıdan ziyarete gelen misafirlerin ilk uğrak yerlerinden birisidir.

                Bu dükkanda bulunan ürünler âdeta yazı motifleri ile sanat eserine dönüşüyor. Sevdiklerine kalıcı bir hediye vermek isteyenlerin tereddütsüz uğradığı tek adrestir.  Küçük ve samimi dükkanın da Hattat Melih  hediyelik eşyalara, davetiyelere, ferman kağıtlarına ve bunlar gibi bir çok ürünlere el sanatı ile paha biçilmez güzellikte yazılar yazmaktadır.

                Hattat Melih "Bu güzel şehirde yaşayan yediden yetmişe her insanımız gelsin dükkanıma, misafirim olsun sohbet edelim çay ikram edeyim diyerek Niksarlılardan destek bekliyor."

                Sizde bu güzel ve samimi dükkanı ziyaret etmek, sevdiklerinize ölümsüz eser hediye etmek isterseniz Hattat Melih'e  Mehmet Akif Ersoy Caddesi No: 17/3'de ki adreste ve 0541 569 61 05 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR