HER MAHALLEYE SPOR SAHASI

https://www.niksaracicek.comNiksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan’ın Niksar’a hizmet yolunda 101 proje ile çıktığı bu kutlu yolda projelerini sırasıyla ve projelerin yapımına en müsait olan mahallelerden başlayarak gerçekleştiriyor.

4.8.2015 - 16:51   /   Okunma Sayısı: 1831

  

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan’ın Niksar’a hizmet yolunda 101 proje ile çıktığı bu kutlu yolda projelerini sırasıyla ve projelerin yapımına en müsait olan mahallelerden başlayarak gerçekleştiriyor.

                Her Mahalleye Spor Sahası Projesi'nin yapımı devam ederken, diğer taraftan sahaların kenar demirleri monte ediliyor. Çevresi tel örgü ile kapatılacak olan spor sahaları daha sonra hemşerilerimizin kullanımına sunulacak.

                Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan'ın projelerinin arasında Niksar'ın her mahallesine yapılması planlanan, Basketbol sahası, Voleybol sahası, ve Çim saha Projeleri yapımı için Aydınlıkevler Mahallesi Onur Sokak’ta ilk kazma vurulmuştu. Spor sahaları Niksar'da sırasıyla Tüm mahallelerde uygulanacak.

                Proje için öncelikli mahalleler ise Spor sahaları yapımına uygun, Geniş alanlara sahip olan mahalleler olarak belirlenecek. Bu proje ile gençlerin, ailelerin ve çocukların Sportif faaliyetlerini çoğaltarak, Sosyal Sportif ve üretken bir nüfus haline gelebilmeleri sağlamak amaçlanıyor.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

  • 12-18 Mart 2018 Pulmoner Rehabilitasyon Haftası

    T.C. Sağlık Bakanlığı, Türk Toraks Derneği, GARD Türkiye (Kronik Havayolu Hastalıkları Önleme ve Kontrol Programı) kapsamında her yıl Pulmoner Rehabilitasyon Haftası etkinlikl...

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR