İSABETLİ ATAMA

https://www.niksaracicek.comAile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Niksar Sevgi Evleri'ne yeni müdür ataması yapıldı.

5.12.2017 - 09:22   /   Okunma Sayısı: 1845

  

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Niksar Sevgi Evleri'ne yeni müdür ataması yapıldı.

Niksar Sevgi Evleri açılışı ile birlikte vekaleten yürütülen Sevgi Evleri Müdürlüğüne Adnan Tanrıverdi atanmış olup uzun yıllar kurumda görev yapan Adnan Tanrıverdi Çorum'a atanmasından sonra Niksar Sevgi Evleri Müdürlüğü kadrosusu boşalmıştı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Niksar Sevgi Evleri'ne uzun yıllar Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde öğretmenlik yapan ve uzun yıllar okul pansiyonlarında görev yapan Nuray Subaşı atanmıştır.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Niksar Sevgi Evleri'nde kız çocuklarının kalması dolayısı ile müdürlüğe bir bayan müdürün atanması Niksar’da olumlu karşılanmıştır.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Niksar Sevgi Evleri'ne ataması yapılan Nuray Subaşı’ya gazetemiz sahibi Cemalettin Bilgin hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarılar diledi.
Bilgin; "Nuray Hocam hayırlı olsun isabetti bir atama olmuş. Bugüne kadar görev aldığınız çalışmalarda hep başarılı oldunuz bu önemli kurumda da başarılı olacağınıza inanıyoruz başarılar dilerim” dedi. Subaşıda; “Cemalettin Bey çok şükür bugüne kadar aldığımız her görevi layıkıyla yapmaya çalıştık, sorumluluğum daha çok artı inşallah bu önemli görevi de devletime ve milletime layık çocukların yetişmesi için gayret edeceğim. Çalışma arkadaşlarım tecrübeliler ekip olarak hep birlikte ülkemize hizmet yapmaya devam edeceğiz, bizleri bu göreve layık görenleri mahcup etmeyeceğiz” dedi.

 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Niksar Sevgi Evleri'nde zaman zaman 50 civarında kız çocukları bulunmaktadır. Çocukların vatan ve millet sevdası ile yetişmeleri hakın en büyük arzusudur. 


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

  • 12-18 Mart 2018 Pulmoner Rehabilitasyon Haftası

    T.C. Sağlık Bakanlığı, Türk Toraks Derneği, GARD Türkiye (Kronik Havayolu Hastalıkları Önleme ve Kontrol Programı) kapsamında her yıl Pulmoner Rehabilitasyon Haftası etkinlikl...

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR