İSTANBUL NİKSARLILAR DERNEĞİNDEN KINAMA

İSTANBUL NİKSARLILAR DERNEĞİNDEN KINAMA İstanbul’da faaliyet gösteren İSTANBUL NİKSARLILAR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ YÖNETİM KURULU Yeşil Niksar ve Yörenin Sesi Canik Gazeteler ’ine ..

ÖZDEMİR MALAZGİRT ZAFERİNİ KUTLADI

ÖZDEMİR MALAZGİRT ZAFERİNİ KUTLADI 26 Ağustos 1071 gününde milletin düşman karşısında birlikte hareket ettiğini belirten Aile ve Sosyal Politikalar Tokat İl Müdürü Mahmut ÖZDEMİR; Malaz..

BASINA YAPILAN SALDIRI KABUL EDİLEMEZ

BASINA YAPILAN SALDIRI KABUL EDİLEMEZ Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetelerine ve gazete sahibi Cemalettin Bilgin’e gazetenin işyerinde yapılan saldırı tepkilere neden oldu..

SERENLİDE HİZMET RÜZGARI

SERENLİDE HİZMET RÜZGARI Niksar Serenli belediye başkanı Nurettin Keleş beldeye yaptığı hizmetleri Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazeteleri sahibi Cemalettin Bil..

“ÖNCE VATAN” DEDİLER

“ÖNCE VATAN” DEDİLER Başçiftlik Gençlik Hareketi, ilçenin en yüksek tepeleri arasında bulunan Alaçal Tepesi'ne ÖNCE VATAN yazısı yazdılar. ..

DANİŞMEND GAZETESİNDEN GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

DANİŞMEND GAZETESİNDEN GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik gazetelerinin hazırlandığı işyerine ve gazetelerimiz sahibi Cemalettin Bilgin’e Salı günü sabah saat 09.3..

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI BELLİ OLDU

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI BELLİ OLDU NİKSAR AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞINA KEMAL YILMAZ GELDİ...

NİKSAR'DAKİ SALDIRIYA ORTAK TEPKİ

NİKSAR'DAKİ SALDIRIYA ORTAK TEPKİ Tokat'taki basın meslek örgütleri Niksar'da yaşanan çirkin olaya ortak bir açıklama ile tepki gösterdi...

GECE 23.30'DA SİLAHLAR PATLADI İKİ KİŞİ YARALI

GECE 23.30'DA SİLAHLAR PATLADI İKİ KİŞİ YARALI NİKSAR ALPARSALAN TÜRKEŞ PARKI'NDA SALI GECESİ SAAT 23.30'DA TARTIŞMA SONRASINDA SİLAHLAR PATLADI...

GECE 23.30 DA SİLAHLI ÇATIŞMA

GECE 23.30 DA SİLAHLI ÇATIŞMA NİKSAR'DA SİLAHLAR VE BIÇAKLAR KONUŞTU..

BAYRAMIN 1. GÜNÜ SİLAHLI ÇATIŞMADA 10 KİŞİ YARALI

BAYRAMIN 1. GÜNÜ SİLAHLI ÇATIŞMADA 10 KİŞİ YARALI yaralı sayısı 10 kişi olduğu bildirildi, ancak küçük çaplı yaralılar daha sonra hastaneye gitmesi yaralı sayısını artırmıştır..

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR