KEÇİ SÜRÜSÜ ÇALINDI

https://www.niksaracicek.comNiksar Ardıçlı Köyünde 85 keçi kaçırıldı.

9.1.2018 - 17:48   /   Okunma Sayısı: 708

  

    Niksar Ardıçlı Köyünde 85 keçi kaçırıldı.
    Niksar Ardıçlı Köyü halkından olan Ferit  Bekar’a ait keçi sürüsü 
çalındı.Niksar Ardıçlı Köyünde yaşayan Ferit Bekar yemek yemek için köye gidip yemekten sonra keçilerinin bulunduğu Güdül bölgesindeki ağıla  geldiğinde 85 keçisinin kaybolduğunu görüyor. 
Bölgede yaptığı tüm aramalara rağmen keçi sürüsünün çalınarak bölgeden kaçırıldığı tespit edildi.
    Keçi sürüsünün çalındığını Çamiçi Jandarma Karakoluna haber veren Bekar aramalar sırasında Çamiçi Ardıçlı bölgesinde bulunan keçilerin Niksar Melik Gazi Kabristanlığı bölgesine getirildiği burada bekleyen bir kamyonete konarak bölgeden uzaklaştırıldığı tahmin ediliyor. 
 20 yıldır keçi besleyen Ferit Bekar bugüne kadar hiçbir 
sıkıntı yaşamadığını, ilk defa bir hırsızlıkla karşılaştığını ifade ediyor. Ardıçlı köyüne yemek yemek için gittiği, Ağıl bölgesi ile köy arasının mesafesinin uzak olduğu, Ağıl bölgesinde bulunan koruma amaçlı köpeklerin etkisiz hale getirildikten sonra hırsızlığın yapıldığı tahmin ediliyor.
    85 keçisi çalınan Ferit Bekar’ı tanıyan insanlar basın vasıtası ve sosyal medya vasıtası ile keçilerini bulmaya çalışıyor.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

  • 12-18 Mart 2018 Pulmoner Rehabilitasyon Haftası

    T.C. Sağlık Bakanlığı, Türk Toraks Derneği, GARD Türkiye (Kronik Havayolu Hastalıkları Önleme ve Kontrol Programı) kapsamında her yıl Pulmoner Rehabilitasyon Haftası etkinlikl...

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR