KIZILAY'IN ÇAĞRISINA GENÇLERDEN TAM DESTEK

https://www.niksaracicek.com

30.1.2018 - 08:52   /   Okunma Sayısı: 220

  

     Kızılay Genel Başkanı Kerem Kınık’ın "Operasyon bölgesine yakın merkezlerimizde kan stoklarımızı tahkim ettik. Kış aylarında azalan kan stoklarımızı da düşünerek bu dönemde bağışçılarımızdan birazdaha fazla özveri bekliyoruz" şeklindeki çağrısına Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak; Tokat Gençlik Merkezi koordinesinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili İbrahim Tarun, Gençlik Merkezi Müdürü Kazım Elmas, Gençlik Merkezi Koordinatör Müdürü Erol Öktem, kurum personelleri, gençlik liderleri ve gönüllü gençlerin katılımları ile Cumhuriyet Meydanı Yeraltı Çarşısı yanında konuşlanan Kızılay kan bağışı otobüsünde kan bağışında bulundu.
   Tokat Gençlik Merkezi Müdürü Kazım Elmas, Kızılay Genel Başkanı Kınık’ın çağrısına duyarsız kalmadıklarını ifade ederek, "Tokat Gençlik Merkezi ve gönüllüleri olarak bir damla kan bir can diyerek Kızılay’ımıza katkı vermek için burada bulunuyoruz. Sağ olsun gençlerimizin yoğun bir ilgisi ile karşılaştık bu da bizleri mutlu etti. 
Ayrıca Afrin harekatındaki kahramanlarımız için de ihtiyaç hasıl olduğunda bir nebze katkı sağlayacaksa bunun da ayrıca bizim için mutluluk kaynağı olacağını düşünüyorum. Allah bu vesile ile ordumuza, kahramanlarımıza yardım eylesin, onların yar ve yardımcısı olsun" diye konuştu.
    Kan bağışında bulunan Gençlik Merkezi gönüllüleri ise Kızılay’ın çağrısına destek vermek istediğini ifade ederek, herkesi Kızılay’a kan bağışına davet ettiler.www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR