KUMBARAKİ KİTAPLAR ADANA'YA GÖNDERİLDİNiksar Belediyesi'nin "Paylaşır mısın benimle?" sloganı ile başlattığı yardım kampanyasının meyveleri toplanıyor. Adana'da kitap ihtiyacı olan bir okula kumbarada biriktirilen kitapların bir kısmı gönderildi.

13.8.2015 - 17:19   /   Okunma Sayısı: 1462

  

Niksar Belediyesi'nin "Paylaşır mısın benimle?" sloganı ile başlattığı yardım kampanyasının meyveleri toplanıyor. Adana'da kitap ihtiyacı olan bir okula kumbarada biriktirilen kitapların bir kısmı gönderildi.

         "Paylaşır mısın benimle" sloganıyla şehrimizin merkez noktalarına kurulan kumbaralar, Ulusal gazetelere çıkmış ve bu haberi gören Adana'nın Karataş İlçesi Tuzla Orta Okulu Türkçe Öğretmeni Mustafa Dursun; Niksar Belediyesi'ne ulaşarak 600 öğrencisi olduğunu ve kitap ihtiyacı olduğunu belirmesi üzerine, Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan'ın ivedi bir şekilde ulaştırılması talimatıyla, kumbaralar açılarak kitapları ve yanı sıra roman ve hikayeleri Beyaz Masa'da çalışan görevlilerin yardımıyla Adana'nın Karataş İlçesindeki Okula kitapların bir kısmını gönderildi. YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR