MİLLİ TAKIM KAMPINA KATILDI

https://www.niksaracicek.comNiksar Belediye spor (Niksar Spor) olarak çeşitli dallarda müsabakalara katılan ve Voleybol takımının Profesyonel ligde oynaması Niksar için önemli kazançlar elde ediyor.

26.07.2016 - 09:48   /   Okunma Sayısı: 2817

  

Niksar Belediye spor (Niksar Spor) olarak çeşitli dallarda müsabakalara katılan ve Voleybol takımının Profesyonel ligde oynaması Niksar için önemli kazançlar elde ediyor.

Niksar Belediyesi Voleybol takımı kendi liginde çok üstün başarı elde edemese de, profesyonel ligde yer alması Niksar’ın tanıtımı ve ekonomik girdi sağlamasına neden olmaktadır, daha önemlisi alt yapıda yetişen gençlerin Milli takıma kadar seçilmesi, şehrin ve sporcuların ekonomik kazanç elde etmesini sağlamaktadır.

2000 doğumlu Selim Kalaycı  Yıldız Milli Voleybol takımımızın Kampına katılarak önemli bir başarı elde edilmiştir.

      Niksar Belediye Spor Voleybol takımımız altyapı sporcusu 2000 doğumlu Selim KALAYCI Yıldız Milli Voleybol takımımızın Kampına katıldı. Genç kardeşimize başarılar dileriz.

Kalaycının başarılı olmasında emeği geçen hocalarına ve ailesini kutluyoruz, bu başarının diğer sporculara da örnek olmasını diliyoruz.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

  • 12-18 Mart 2018 Pulmoner Rehabilitasyon Haftası

    T.C. Sağlık Bakanlığı, Türk Toraks Derneği, GARD Türkiye (Kronik Havayolu Hastalıkları Önleme ve Kontrol Programı) kapsamında her yıl Pulmoner Rehabilitasyon Haftası etkinlikl...

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR