NİKAJANS’TAN HER İŞ YERİNE SANAL OTOMASYON

https://www.niksaracicek.comNiksar da hizmet vermeye başlayan ve şuan tüm Türkiye'de birçok yazılım alanında proje başlatıp bitiren NİKAJANS yine bir yeniliğe adım atıyor.

11.09.2014 - 10:45   /   Okunma Sayısı: 5590

  

Niksar da hizmet vermeye başlayan ve şuan tüm Türkiye'de birçok yazılım alanında proje başlatıp bitiren NİKAJANS yine bir yeniliğe adım atıyor.

Adını kurulduğu şehir Niksar’dan alan NİKAJANS, İnternet ve Programcığı Web Yazılım alanında yaklaşık 3 yıldır birçok projeyi tamamlamıştır. Şimdi ise büyük küçük demeden tüm işyerlerini SANAL OTOMASYON adını verdiği bir yazılım ile buluşturmaya hazırlanıyor.

NİKAJANS Kurucusu ve aynı zamanda yöneticisi olan Bayram KAYA yeni geliştirdiği SANAL OTOMASYON yazılımı hakkında yaptığı bilgilendirmede şunları anlattı; “Herkesin bildiği üzere OTOMASYON sözcüğünün kelime anlamı bir iş yerinde, iş verimini arttırmak amacıyla makinalaşma yani bir yerde de müşteri memnuniyetidir. Bizim yapmış olduğumuz yazılım ise elle tutulur bir makina değil ama internet ortamında kullanılabilecek sanal bir makinadır. Bu geliştirdiğimiz yazılım her türlü iş alanına uyarlanabilir örneğin bir teknik servis bu sisteme sahip olduğunda tamire aldığı bir ürünü müşterisi evinde iken ürünün tamirinin ne durumda olduğunu kolaylıkla öğrenebilecek ve yine bu teknik servis bu sisteme elindeki stok malzemesini girip aynı zamanda deposunda ne var ne yok tek ortamda takibini sağlayabilecek. Tabi geliştirdiğimiz bu yazılım sadece bir iş alanına hitap etmemekte, bir restoran da bu sistemi kullanabilir. Online masa rezervasyonu gibi, internet sitesinden müşterilerine günlük menü paylaşımı olarak yine bu sistemden faydalanabilir, bizim geliştirdiğimiz bu yazılımın amacı işyeri sahiplerinin ve yöneticilerinin işini hızlı ve kolay yapmalarını sağlamaktır bir işyeri sahibi aynı zamanda bu sistemden varsa işyerinde kurulu olan güvenlik kamera sistemlerinden 7/24 işyerini izleye bilmektedir. SANAL OTOMASYON tek ortamda işyerinizin rahatça yönetilmesini sağlar.” dedi.

SANAL OTOMASYON yazılımı hakkında daha detaylı bilgilendirme almak için;

Bayram KAYA GSM: 0543 255 14 07 / Email: [email protected] / Web: www.nikajans.com


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR