Niksar AK Parti İlçe Gençlik Kolları Kongresi Yapıldı

https://www.niksaracicek.com

2.12.2017 - 17:35   /   Okunma Sayısı: 471

  

       Kongreye AK Parti Tokat Milletvekili Milli Savunma Komisyonu Başkanı Yusuf BEYAZIT, İl Başkanı Metin POLAT, İlçe Başkanı Kemal YILMAZ ve çok sayıda misafir katıldı. 
       AK Parti İlçe Gençlik Kolları Kongresi’nde selamlama konuşmasını Gençlik Kolları Başkanı Tarık YILDIZ yaptı. Daha sonra Belediye Başkanı Özdilek ÖZCAN, İlçe Başkanı Kemal YILMAZ,Gençlik Kolları İlçe Başkanı Tarık YILDIZ konuştu.İl Başkanı Metin POLAT konuştu. Daha sonra Tokat Milletvekili Milli Savunma Komisyonu Başkanı Yusuf BEYAZIT konuştu. Beyazıt konuşmasında; ”Tokat’ın tarih açısından önemini ve bugünde ne kadar önemli olduğunu söyledikten sonra’’ Tokat olsun Niksar olsun tarihimizde bir çok yeniliğe imza atmış şehirlerdir.1071 yılından bu yana bizim şehrimize hainler girememiştir.Bu yüzden ki komandolarımızı dualarla El-Bab’a uğurladık. Rabbim sağ salim gidip gelmeyi nasip etsin.Burada bu gençliği bu kalabalığı bu birlikteliği görmek bizleri çok mutlu etti. Son günlerde gündemi meşgul eden Rıza Sarraf davasında amaç uluslararası ambargoyu delme davası değil Sarraf üzerinden Türkiye’yi mahkum etmek ve yaptırımlar uygulatmaktır. Bizim bir ve beraber olmamızdan gelişmemizden büyümemizden rahatsız oluyorlar. 17 – 25 Aralık operasyonlarında durdurmayı denediler durduramadılar. 15 Temmuz’da darbe girişimi ile durdurmaya çalıştılar. 
         Cumhurbaşkanımızın ve milletimizin dik duruşu ile onu da başaramadılar.Şimdi de sanık olarak aldıkları Rıza Sarraf’ı tanık yaparak ülkemizi bir kez daha yıpratmak için çalışıyorlar ama başaramayacaklar. Savunma sanayiinde kendi helikopterlerimizi ve kendi silahlarımızı kendi savaş gemilerimizi insansız ihalarımızı ürettik ve dünyanın en gelişmiş 16. ülkesi olduk. Öte yandan Muhalefet Partisi Genel Başkanı eline bir takım belgeler almış Cumhurbaşkanımızı 
ve bazı arkadaşımıza suçlamalarda bulunuyor. Bizler FETÖ ile mücadele ettikçe kendi ülkemizden bizlere iftira atanlar oluyor ama biz durmayacağız çalışacağız’’ dedi.
       Daha sonra seçimlere geçildi. Seçimlere tek liste halinde girildi.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR