NİKSAR EMNİYET MÜDÜRÜ TEKCAN'A ZİYARET

https://www.niksaracicek.comNiksar İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Taşkın TEKCAN görevine başladı.

25.1.2018 - 14:58   /   Okunma Sayısı: 580

  

     
     Niksar İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Taşkın TEKCAN görevine başladı.
      Gazetemiz Sahibi Cemalettin BİLGİN, Niksar İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Taşkın TEKCAN'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
      Gazetemiz sahibi Cemalettin BİLGİN ve Niksar İlçe Emniyet Müdürü Taşkın TEKCAN  bir süre sohbet ettikten sonra TEKCAN konuşmasında;
 " Akademiden mezun olduktan sonra uzun yıllar İstanbul, Koyulhisar,  Tokat İl Emniyet Müdürlüğü ve son olarak da Kazakistan' da 2 yıl görev yaptım. Döndüğüm de Niksar İlçe Emniyet Müdürü olarak atandım. Niksar güzel bir ilçe, insanlarını da yavaş yavaş tanıyoruz ama hep güler yüzlü insanlar. Bizim asli görevimiz vatandaşların  huzurunu ve güvenliği sağlamak " dedi.
      Ardından Gazetemiz Sahibi Cemalettin BİLGİN konuşmasında; '' Niksar konum olarak bölgemizin en kritik yerlerinden birisidir.
Doğu ile batı arasında köprü niteliği taşımaktadır. Bu yüzden emniyetimizin güçlü ve tecrübeli olması halkımızın güven ve huzur içinde yaşamalarını sağlayacaktır. Yeni görevinizde başarılar dilerim'' dedi.
    1985 Amasya doğumlu ve evli olan Taşkın TEKCAN, akademi mezunu olup; İstanbul, Koyulhisar, Tokat ve dış misyon görevlerinde bulunmuştur.www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR