Niksar Halkı Olarak Çevre Kirliliğine Hayır Deyin

https://www.niksaracicek.comNiksar Belediyesi Zabıta Ekipleri Çamiçi Yaylası'ndaki denetimlerini sürdürerek haftanın her günü Çamiçi Yaylası'na denetime çıkıyor, Piknik yapan vatandaşları çevreyi kirletmemeleri konusunda uyarılarda bulunuyorlar.

21.8.2015 - 10:02   /   Okunma Sayısı: 2520

  

Niksar Belediyesi Zabıta Ekipleri Çamiçi Yaylası'ndaki denetimlerini sürdürerek haftanın her günü Çamiçi Yaylası'na denetime çıkıyor, Piknik yapan vatandaşları çevreyi kirletmemeleri konusunda uyarılarda bulunuyorlar.

         Çamiçi Yaylası'nda baş gösteren çevre kirliliği doğasever insanlarımızı çileden çıkarıyor. Tatil günlerini Çamiçi Yaylası'nda piknik yaparak geçiren bazı vatandaşların bıraktıkları çöpler birikip çok görüntülere ve kokulara sebep oluyor.   Kendilerini şehirden uzaklaşıp doğaya atan doğaseverleri şaşkına çeviren pis görüntüler, bazı insanların doğaya karşı ne kadar acımasız olduklarının kanıtı olarak gösteriliyor. Çevrenin kirletilmesine karşı önlem almayı bırakmayan zabıta ekipleri Çamiçi Yaylası'na sahip çıkmak için insanlara bilgilendirme yapıyor ve uyarılarda bulunuyor.  

         Yörenin Sesi Canik ve Yeşil Niksar Gazetesi olarak Çamiçi Yaylası'nda yapılan bu doğa katliamına ortak olmamanızı, çevreye karşı duyarlı vatandaşlar olarak kendi biriktirdiğiniz ve etrafta gördüğünüz çöpleri toplayarak uygun saatlerde belediye ekiplerinin toplama yaptığı alanlara bırakmanızı, Niksar'ımızın daha temiz olmasına yardımcı olmanızı dileriz. 


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler