NİKSAR KAYMAKAMI ŞAMPİYONLARI TEBRİK ETTİ

https://www.niksaracicek.comNiksar Kaymakamı Dr. Yusuf Gökhan Yolcu ÇHGM 6 .Masa Tenisi Şampiyonasında Türkiye 1. si olan Niksar Sevgi Evi'ndeki çocuklarımızı tebrik etti.

17.11.2014 - 19:01   /   Okunma Sayısı: 3559

  

Niksar Kaymakamı Dr. Yusuf Gökhan Yolcu ÇHGM 6 .Masa Tenisi Şampiyonasında Türkiye 1. si olan Niksar Sevgi Evi'ndeki çocuklarımızı tebrik etti.

         ÇHGM 6. Masa Tenisi Şampiyonası Final Elemeleri Mardin'de yapıldı ve Niksar Sevgi Evleri'ndeki çocuklarımız Türkiye Şampiyonu oldular. Çocuklarımızın sevinçlerini paylaşan Kaymakam Dr. Yusuf Gökhan Yolcu'yu makamında ziyarete giden çocuklar bir kez daha şampiyonluk kupasını kaldırdı. Kaymakam Dr. Yusuf Gökhan Yolcu çocukların başarılarıyla gurur duyduklarını ve diğer sportif faaliyetlere de katılmalarını ifade ederek, başarılarının devamını diledi. Ayrıca çocuklarımız için Niksar Sevgi Evleri'ne alınan masa tenisi robotunun gelişmelerine ve pratik yapmalarını katkı sağladığını ifade etti.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

  • 12-18 Mart 2018 Pulmoner Rehabilitasyon Haftası

    T.C. Sağlık Bakanlığı, Türk Toraks Derneği, GARD Türkiye (Kronik Havayolu Hastalıkları Önleme ve Kontrol Programı) kapsamında her yıl Pulmoner Rehabilitasyon Haftası etkinlikl...

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR