NİKSAR KURUMLAR ARASI VOLEYBOL ŞAMPİYONASI ÇEKİŞMELİ GEÇTİ

https://www.niksaracicek.comNiksar Kaymakamlığı ve Niksar İlçe Spor Müdürlüğü katkılarıyla düzenlenen bahar dönemi kurumlar arası voleybol şampiyonası final maçı gerçekleştirildi. İlk on altıdan son dörde kalan takımlar final için mücadele verdi.

10.5.2016 - 09:24   /   Okunma Sayısı: 1591

  

 Niksar  Kaymakamlığı ve Niksar İlçe Spor Müdürlüğü katkılarıyla düzenlenen bahar dönemi  kurumlar arası voleybol  şampiyonası  final maçı gerçekleştirildi. İlk on altıdan  son dörde  kalan takımlar final için mücadele verdi.

Müsabakaya Niksar halkının yoğun ilgisi vardı. Halkın yoğun ilgisiyle bir o kadar eğlenceli geçen müsabakalarda final maçını,  Niksar Fen Lisesi’ni 3-0 yenerek  Anadolu Lisesi kazandı. Üçüncülük maçını ise Niksar Devlet Hastanesini 3-2 yenen Niksar Mesleki Teknik Anadolu Lisesi kazandı.

   Final maçında birinci olan Niksar Anadolu Lisesi’ne kupaları Niksar Kaymakamı Selami Kapankaya tarafından verilirken, 2. Olan Niksar Fen Lisesi kupasını Niksar Emniyet Müdürü Zeki Akyol tarafından aldı. Kupaların verilmesinin ardından salonda büyük bir sevinç yaşandı. İki takımında taraftarlarının desteği sahayı inletti. Kupa töreninin ardından  takımlar  kardeşlik fotoğrafı çektirdikten sonra salondan ayrıldılar.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

  • 12-18 Mart 2018 Pulmoner Rehabilitasyon Haftası

    T.C. Sağlık Bakanlığı, Türk Toraks Derneği, GARD Türkiye (Kronik Havayolu Hastalıkları Önleme ve Kontrol Programı) kapsamında her yıl Pulmoner Rehabilitasyon Haftası etkinlikl...

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR