Niksar Milli Eğitim Müdürlüğü Çalışmaları

https://www.niksaracicek.comNiksar Milli Eğitim Müdürlüğü çeşitli kurumlarla bir araya gelerek protokol imzalıyor.

14.2.2018 - 17:37   /   Okunma Sayısı: 309

  

   Niksar Milli Eğitim Müdürlüğü çeşitli kurumlarla bir araya gelerek protokol imzalıyor. 
    Niksar Milli Eğitim Müdürlüğü Niksar Belediyesi ile işbirliği protokolü imzalayarak okulların faaliyetlerine katkı sağlamak için çeşitli etkinliklerde araçla taşıma desteği vereceği ifade edildi. 
   Niksar Milli Eğitim Müdürlüğü ile Niksar Belediyesi arasında yapılan protokolü Niksar Milli Eğitim Müdürü Muzaffer Bolat ile Belediye Başkanı Özdilek Özcan imzaladı. Konu ile ilgili olarak yapılan açıklama şu şekildedir; 
    “Niksar İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ile Niksar Belelediye Başkanlığı arasında 2. İş Birliği Protokolünü imzaladık. Niksar’da eğitim seviyesini daha yüksek seviyelere çıkarmak için; "Eğitim, Bilim, Kültür, Sanat, Sosyal ve Spor" alanlarında tarafların yapacağı faaliyetlerin iş birliği içerisinde yürütülmesi protokolünü Belediye Başkanımız Özdilek Özcan Bey ile birlikte imzaladık. Niksar'ımız için hayırlı olsun.”
    Niksar Milli Eğitim Müdürlüğü bir başka protokolda Niksar İlçe Sağlık Müdürülüğü ile yaptı. 
    Niksar İlçe sağlık Müdürlüğü okullarda sağlıklı nesiller yetişmesi için okullarda sağlık taraması yaparak sağlık sıkıntısı yaşanmaması sağlanacaktır. Yapılan çalışmalar hakkında yapılan açıklama; 
    “Niksar İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ile Niksar İlçe Sağlık Müdürlüğü arasında Okul Sağlığı Hizmetleri İş Birliği Protokolünü imzaladık. Hijyenik okullarda sağlıklı, sağlam karakterli nesiller yetiştirmek ve Niksar’daki eğitim seviyesini daha yüksek seviyelere çıkarmak için; tarafların yapacağı faaliyetlerin iş birliği içerisinde yürütülmesi protokolünü İlçe Sağlık Müdürümüz ile birlikte imzaladık. 
Niksar'ımız ve öğrencilerimiz için hayırlı olsun.”
    Niksar Milli Eğitim Müdürlüğü ilerleyen zamanlarda çeşitli kurumlarla da protokollar imzalayarak Niksar’da eğitim 
seviyesinin yükselmesi sağlanacaktır.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR