NİKSAR TAEKWONDO’DA BAŞARIYA DOYMUYOR

https://www.niksaracicek.comKastamonu'da düzenlenen Taekwondo Grup Şampiyonasında Niksar Belediyespor Taekwondo Takımı sporcumuz Şaziye Ceyda Yücer 3. olarak Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazandı.

28.4.2016 - 12:03   /   Okunma Sayısı: 2522

   Kastamonu'da düzenlenen Taekwondo Grup Şampiyonasında Niksar Belediyespor Taekwondo Takımı sporcumuz Şaziye Ceyda Yücer 3. olarak Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazandı. 
26 - 29 Nisan 2016 tarihlerinde Kastamonu'da düzenlenen gençler Taekwondo Grup Şampiyonasında 52.kg. da mücadele eden Niksar Belediyespor Kulübü sporcumuz Şaziye Ceyda Yücer yaptığı başarılı müsabakalar sonucunda 3.olarak kürsüye çıkma başarısı elde etti. 
Şaziye Ceyda Yücer aldığı bu başarıyla 27-29 Mayıs tarihlerinde Adana'da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına katılma vizesini aldı ve Türkiye Şampiyonasında hem Tokat hem de Niksar Belediyespor Kulübünü temsil etme hakkı kazandı.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

  • 12-18 Mart 2018 Pulmoner Rehabilitasyon Haftası

    T.C. Sağlık Bakanlığı, Türk Toraks Derneği, GARD Türkiye (Kronik Havayolu Hastalıkları Önleme ve Kontrol Programı) kapsamında her yıl Pulmoner Rehabilitasyon Haftası etkinlikl...

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR