SAVCI GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

https://www.niksaracicek.comEski Ankara DGM Savcısı Hakan Kızılarslan ve Ekonomi Bakanlığı'nda uzman görevinde bulunan Atila Kızılarslan gazetemizi ziyaret ederek gazetemiz sahibi Cemalettin Bilgin'le bir süre sohbet yaptılar.

12.10.2015 - 17:40   /   Okunma Sayısı: 2049

  

Eski Ankara DGM Savcısı Hakan Kızılarslan ve Ekonomi Bakanlığı'nda uzman görevinde bulunan Atila Kızılarslan gazetemizi ziyaret ederek gazetemiz sahibi Cemalettin Bilgin'le bir süre sohbet yaptılar.

         Kızılarslan kardeşler gazetemiz sahibi Bilgin'e nezaket ziyaretinde bulundular. Bilgin; "Savcım halanız vefat etmiş Allah rahmet eylesin, sizlere sabırlar diliyorum, emekli oldunuz ama çalışmayı bırakmıyorsunuz" dedi. Hakan Kızılarslan ise; "Savcılıktan emekli olduktan sonra çeşitli Üniversiteler'den çalışma teklifi aldım şu an bir üniversitede hukuk derslerine giriyorum, aynı zamanda serbest avukatlık yapıyorum biliyorsun. Atila kardeşim halen Ekonomi Bakanlığı'nda uzman olarak görev yapıyor, Ankara'da  hayatımızı devam ettiriyoruz, memleketimize çok gelemiyoruz, zorunlu hallerde geliyoruz, babam çok geliyor biliyorsun, babam şiirlerine aşık, sizi de çok seviyor, bizlerde Niksar'a gelmişken siz dostlarımızı ziyaret etmek istedik, sizlerle gurur duyuyoruz, uzun yıllardır gazete yayınını devam ettiriyorsunuz, başarılarınızın devamını  dileriz" dedi.

         Bilgin; "Savcım bizler sizlerle gurur duyuyoruz, bu ülkenin sizler gibi dürüst çalışkan yetenekli insanlara ihtiyacı var, emekli oldunuz maşallah bugün de daha önemli bir görevdesiniz Üniversite öğrencilerinin yetişmesini sağlıyorsunuz Atila Bey'de önemli görevlerde bulundu, inşallah daha önemli yerlerde görmek istiyoruz, başarılar dileriz" dedi.

         Kızılarslan kardeşler ile Gazetemiz Sahibi Cemalettin Bilgin ile bir süre daha sohbet ettikten sonra gazetemizden ayrıldılar.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

  • 12-18 Mart 2018 Pulmoner Rehabilitasyon Haftası

    T.C. Sağlık Bakanlığı, Türk Toraks Derneği, GARD Türkiye (Kronik Havayolu Hastalıkları Önleme ve Kontrol Programı) kapsamında her yıl Pulmoner Rehabilitasyon Haftası etkinlikl...

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR