SOSYAL HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

https://www.niksaracicek.comGazetemiz sahibi Cemalettin Bilgin, Niksar Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünü ziyaret ederek Merkez Müdürü İlhami Öztürk ile sohbet etti.

6.2.2018 - 14:59   /   Okunma Sayısı: 484

  

     Gazetemiz sahibi Cemalettin Bilgin, Niksar Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünü ziyaret ederek Merkez Müdürü İlhami Öztürk ile sohbet etti.
   Niksar’da kurulan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Niksar Müdürlüğü çalışmaları kapsamında sohbet yapan Gazetemiz Sahibi Bilgin; “Müdür Bey, bu kuruluşun Niksar’da olması devletin sosyal devlet olma anlayışının bölgemizde hakim olmasını sağlamıştır. Sizlerin her başarılı çalışması halka sağlıklı yansıyacak dolayısı ile mağdur olan ve ihtiyaç sahibi olan insanlarımıza verilen hizmetler anlam kazanacaktır. Çalışmalarınızdan dolayı sizleri ve çalışma arkadaşlarınızı kutlarım” dedi.
     Niksar Sosyal Hizmetler Merkez Müdürü İlhami Öztürk’te; “Önemli bir hizmeti ifa ediyoruz. Allah devletimize zeval vermesin. Bakanlığımız bünyesinde çok önemli çalışmalar yapıyoruz; 
 AİLENİN KORUNMASI VE KADINA KARŞI ŞİDDETİN ÖNLENMESİ, ENGELLİ EVDE BAKIM HİZMETİ, ENGELLİ KİMLİK KARTI, SOSYAL VE EKONOMİK DESTEK HİZMETİ, HUZUREVİ YAŞLI BAKIM REHABİLİTASYON HİZMETİ, DOĞUM YARDIMLARI gibi çok önemli hizmetleri merkezimizde yapıyoruz. Bölge insanımıza en sağlıklı hizmeti vermek için çalışıyoruz. Bakanlığımız yeni çalışmalar içinde özellikle ailenin  kopmaması için çalışmalarına önem veriyor. Aile bağları kopmadan önce çalışmalar yapacağız ve ailelerin birbirinden kopmaması için yoğun gayret içinde olacağız. Çalışmalarımızı insanlarımızın mutlu, huzurlu olmaları için yapıyoruz. Basın olarak ilginize teşekkür ederim” dedi.
    Bilgin Merkez Müdürü İlhami Öztürk ile bir süre daha sohbet yaptıktan sonra kurumdan ayrıldı. 


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR