SPORCULARA İFTAR YEMEĞİ

https://www.niksaracicek.comNiksar Belediyesi Taekwondo takımı antrenörü Kurtuluş Yücer, taekwondo takımı sporcuları ve ailelerine İftar yemeğinde buluşturdu.

22.06.2016 - 08:40   /   Okunma Sayısı: 1539

  

Niksar Belediyesi Taekwondo takımı antrenörü Kurtuluş Yücer, taekwondo takımı sporcuları ve ailelerine İftar yemeğinde buluşturdu.

Uzun yıllar kişisel imkanları ile taekwondo sporunun Niksar’da gelişmesi için mücadele yapan Kurtuluş Yücer, Belediye Başkanı Özdilek Özcan’ın taekwondo sporunun Niksar belediyesi spor kulübü bünyesine alınmasını isteğinden sonra, önemli spor dalı taekwondo Spor takımı Niksar Belediyesi takımı olarak müsabakalara katılmaya başladı.

Niksar Belediyesi taekwondo takımı antrenörü  Kurtuluş Yücer takım sporcuları ve ailelerine iftar yemeği vererek sporcular, aileler,  antrenör ve yetkililerin bir araya gelmesine vesile oldu.

Niksar Belediyesi taekwondo sporcularının iftar buluşmasında, AK Parti yön.  Kur. Üyesi Abdullah Yıldız, Yeşil Niksar gazetesi ve Yörenin Sesi Canik  gazetesi sahibi ve Niksar Vakfı Başkanı Cemalettin Bilgin,  ilçe Spor Müdürü Hakan Aslan, Kurtuluş Yücer ve çok sayıda aile katıldı.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

  • 12-18 Mart 2018 Pulmoner Rehabilitasyon Haftası

    T.C. Sağlık Bakanlığı, Türk Toraks Derneği, GARD Türkiye (Kronik Havayolu Hastalıkları Önleme ve Kontrol Programı) kapsamında her yıl Pulmoner Rehabilitasyon Haftası etkinlikl...

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR