SULTAN REŞAD SPOR KOMPLEKSİ AÇILIŞI YAPILDIYapımına 2015 Kasım ayında başlanan, kendi alanındaki kompleksler arasında Türkiye’de ilk 5 te gösterilen, yaklaşık maliyeti 1.5 milyon tl olan, içerisinde Bay ve bayan mescid, soyunma odaları, banyosu, kütüphanesi,kafeteryası, çeşitli oyun konsolları,ailelerin çocuklarıyla keyifli zaman geçirebilecekleri oturma salonları bulunan, düğün, nişan ve çeşitli toplantılar yapılabilecek imkanı bulunan Sultan Reşad Spor Kompleksi Milletvekilimiz Prof. Dr. Coşkun Çakır’ın katılımıyla hizmete açıldı.

12.07.2016 - 11:32   /   Okunma Sayısı: 1265

  

Yapımına 2015 Kasım ayında başlanan, kendi alanındaki kompleksler arasında Türkiye’de ilk 5 te gösterilen, yaklaşık maliyeti 1.5 milyon tl olan, içerisinde Bay ve bayan mescid, soyunma odaları, banyosu, kütüphanesi,kafeteryası, çeşitli oyun konsolları,ailelerin çocuklarıyla keyifli zaman geçirebilecekleri oturma salonları bulunan, düğün, nişan ve çeşitli toplantılar yapılabilecek imkanı bulunan Sultan Reşad Spor Kompleksi Milletvekilimiz Prof. Dr. Coşkun Çakır’ın katılımıyla hizmete açıldı.

Açılış törenine Ak Parti TokaT Milletvekilimiz Prof. Dr. Coşkun Çakır, Belediye Başkanımız Cemil Kılıç, Ak Parti İlçe Başkanımız Sefa Yiğit, TPDK Tokat İl Koordinatörü Fevzi Çiçek, Tokat İl genel meclis üyelerimiz,Sultan Reşad Spor Kompleksi sahibi Ebru Arslan,belediye meclis Üyelerimiz,kurum amirleri, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.

Kesilen kurbanın ve edilen duaların ardından sırasıyla TPDK Tokat İl Koordinatörü Fevzi Çiçek, Belediye Başkanımız Cemil Kılıç ve Ak Parti TokaT Milletvekilimiz Prof. Dr. Coşkun Çakır açılış konuşmalarını yaparak kompleksin açılışını gerçekleştirdiler.

Daha sonra spor kompleksini gezen ve incelemelerde bulunan Çakır, kompleksi çok beğendi ve burada vatandaşlarla oturup bir müddet sohbet etti.YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR