TAEKWONDO-DA FLAŞ TRANSFER

https://www.niksaracicek.comNiksar Belediyesi 19 yaşındaki Taekwon-do sporcusu Onurhan Darende’yi transfer etti.

22.11.2014 - 11:20   /   Okunma Sayısı: 3923

  

2005 Yılında Turhal’da Taekwon-do’ya başlayan Onurhan Darende Niksar Belediyespor'a Transfer oldu. Niksar’daki bir çok sporcuya destek olan Belediyemiz, Turhallı Taekwon-do Sporcusu Onurhan Darende’yi Niksar Belediyespor'a kazandırdı. 
Darende’nin başarılarında Türkiye 5.liği, Gürcistan Open Uluslararası Açık Taekwan-do Turnuvasında 3.lüğü ve bir çok il birinciliği bulunuyor.
Niksar Belediye Taekwon-do Hocası Kurtuluş Yücer “Hedefimiz 2015 yılında düzenlenecek olan Büyükler Türkiye taekwon-do Şampiyonasında en iyi şekilde Niksar’ımızı temsil etmek” dedi. 
Niksar Belediyespor Kulüp Başkanı Yusuf İlker Öden ise yaptığı açıklamada; ''Spor dalında Her kulvarda Niksar’ımızı en iyi şekilde temsil etmeye oynadığımız her maçlar da daha iyi ve takım oyunuyla rakiplerimizi yenmeye çalışıyoruz, inşallah sezon sonunda gerek Futbol gerek Voleybol Gerekse Taekwon-do Takımlarımızla en üst sıralamalarla sezonu tamamlayacağımıza inanıyorum'' dedi.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

  • 12-18 Mart 2018 Pulmoner Rehabilitasyon Haftası

    T.C. Sağlık Bakanlığı, Türk Toraks Derneği, GARD Türkiye (Kronik Havayolu Hastalıkları Önleme ve Kontrol Programı) kapsamında her yıl Pulmoner Rehabilitasyon Haftası etkinlikl...

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR