TOKAT MİLLETVEKİLLERİ TBMM KAYDINI YAPTIRDI

https://www.niksaracicek.comTokat Milletvekilleri, 12 Kasım günü Tokat Adliyesi’nde İl Seçim Kurulu’ndan Mazbatalarını almalarının sonrasında Ankara’ya giderek, TBMM’de Milletvekilliği kaydını yaptırdılar.

17.11.2015 - 11:57   /   Okunma Sayısı: 1746

  

Tokat Milletvekilleri, 12 Kasım günü Tokat Adliyesi’nde İl Seçim Kurulu’ndan Mazbatalarını almalarının sonrasında Ankara’ya giderek, TBMM’de Milletvekilliği kaydını yaptırdılar.

         Ak Parti Tokat Milletvekilleri Zeyid Aslan,Coşkun Çakır, Celil Göçer ve Yusuf Beyazıt bugün TBMM'ye kayıtlarını yaptırdılar. Daha sonra basın mensupları ve meclis personelleriyle bir araya geldiler. Milletvekili Prof. Dr. Coşkun Çakır ve Milletvekili Av. Yusuf Beyazıt basın mensuplarına zile pekmezi ikramında bulundu.      

         Prof. Dr. Coşkun Çakır, Av. Zeyid Aslan, Prof. Dr. Celil Göçer, Yusuf Beyazıt ve Kadim Durmaz, TBMM'deki kayıt işlemlerini hemşehrileriyle paylaştılar.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

    Yazan : Olcay Demir 18.11.2015 / 20:56
    Yıllardır memleketi bu gazate ile takip etmekteyim inanın sizin yüzünüzden NİKSAR'DAN NEFRET EDİYORUM Sizler bu zihniyette haber yapmaya devam edin Tokatın kaç vekili var hani nerde öbürü hani milletin iredesine saygı yapmaın lütfen 10 haberin 9 taraflı yapıyorsunuz allah bu memleketi sizin gibilerden inş. kurtarır birgün çok yazık niksara (lütfen bu yorumuda yayınlayın.

Diğer Haberler

  • 12-18 Mart 2018 Pulmoner Rehabilitasyon Haftası

    T.C. Sağlık Bakanlığı, Türk Toraks Derneği, GARD Türkiye (Kronik Havayolu Hastalıkları Önleme ve Kontrol Programı) kapsamında her yıl Pulmoner Rehabilitasyon Haftası etkinlikl...

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR