TOKAT NİKSAR YOLU ÇALIŞMALARI HIZLANDI

https://www.niksaracicek.comTokat Niksar yolundaki yol yapım çalışmaları sene sonu itibariyle tahminen 15 kilometrelik bir alanın daha hizmete açılacağı tahmin ediliyor.

17.8.2017 - 17:30   /   Okunma Sayısı: 1739

  

Yılan hikayesine dönen Tokat Niksar yolu çalışmaları Tokat Gümenek ve Tokat Yağmurlu Köyü bölgesi arasındaki alana 12 kilometrelik kısmı tamamlanarak hizmete açılmıştır. Sene sonuna kadar Bu alanın 25 30 kilometre arasında olacağı tahmin ediliyor.                        

Tokat milletvekili ve Savunma Komisyonu Başkanı Yusuf Beyazıt Geçtiğimiz günlerde Niksar'da yapılan bir açılış dolayısıyla yaptığı konuşmada Tokat Ordu yolu olarak bilinen bölgenin Niksar, Tokat arasındaki alana kısa zamanda bitirileceğini Niksar Ünye arasındaki alanında proje çalışmalarının son aşamaya geldiğini ifade etmiştir.                      

Niksar Tokat yolunun en kısa zamanda bitmesi bekleniyor artık mevcut yolun yoğun trafiği kaldırmayacağı ve araç sürücülerinin sürekli kaza ile karşı karşıya kaldığı görülüyor.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

    Yazan : ahmet 18.8.2017 / 15:03
    evet bu yol çok çok önemli ama yol yapımına başlanalı sadece sadece son 2 aydır güzel çalışma var öncesinde yoktu. bu şekil devam ederse yağmurluya kadar açılır diye umut ediyoruz.

Diğer Haberler

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR