TOKAT VAKIFLAR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN

https://www.niksaracicek.comKültür Mahallesi, Atatürk Caddesi, Kireç köprü mevkiinde bulunan Vakıf İş ve Kültür Merkezindeki muhtelif iş yerleri cazip fiyatlarla kiraya verilecektir.

04.08.2014 - 10:32   /   Okunma Sayısı: 2654

  

Kültür Mahallesi, Atatürk Caddesi, Kireç köprü mevkiinde bulunan Vakıf İş ve Kültür Merkezindeki muhtelif iş yerleri cazip fiyatlarla kiraya verilecektir.

         İkinci katta bulunan, 365 m2 kapalı alanı olan, açık terası ile birlikte 730 m2 alanlı lokanta, kafeterya, aylık 1.500 TL,

         Zemin katta bulunan, müştemilatlarıyla 400 m2 alanlı düğün salonu, aylık 3.500 TL,

         Zemin katta bulunan, 385 kişilik sinema konferans salonu ve müştemilatları aylık 1.500 TL,

         Zemin katta bulunan, 100 kişilik cep sinema salonu ve müştemilatı aylık 400 TL,

         Zemin katta bulunan, 40-60 m2 arasında değişen ölçülerdeki kaloriferli 4 adet dükkânı, cazip fiyatlarla kiralamak isteyenler,  5 Ağustos 2014 günü mesai bitimine kadar, Tokat Vakıflar Bölge Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir. Kira ödemelerinde, kira bedelinden başka stopaj veya herhangi bir harç, vergi ödemesi bulunmamaktadır.

         İşyerlerinde, 2016 yılına kadar kira artışı yapılmayacak olup, sonraki yıllar artışı ise ÜFE oranında olacak, yıllık yenilemelerle kiracılık hakkı süresiz devam edecektir. İş merkezinde asansör, doğalgaz ve soğuk, sıcak havalandırma sistemi bulunmaktadır. Bu konuda detaylı bilgi almak isteyenler 2126908 nolu telefonla Tokat Vakıflar Bölge Müdürlüğü, kiralama bölümünden bilgi alabilirler.        


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

  • 12-18 Mart 2018 Pulmoner Rehabilitasyon Haftası

    T.C. Sağlık Bakanlığı, Türk Toraks Derneği, GARD Türkiye (Kronik Havayolu Hastalıkları Önleme ve Kontrol Programı) kapsamında her yıl Pulmoner Rehabilitasyon Haftası etkinlikl...

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR