TOKATLILAR İSTANBUL'DA BULUŞTU

https://www.niksaracicek.comTokatlılar Derneği Konfederasyonu Toplantısı dün İstanbul Küçükçekmece'de gerçekleşti, Ak Parti Tokat Milletvekilleri ve Milletvekili Adayları dahil birçok siyasetçi ve bürokrat toplantıya katıldı.

24.10.2015 - 18:04   /   Okunma Sayısı: 2371

  

Tokatlılar Derneği Konfederasyonu Toplantısı dün İstanbul Küçükçekmece'de gerçekleşti, Ak Parti Tokat Milletvekilleri ve Milletvekili Adayları dahil birçok siyasetçi ve bürokrat toplantıya katıldı.

         Tokat Konfederasyonu tarafından düzenlenen  İstanbul Tokatlılar buluşuyor  toplantısı İstanbul  Küçükçekmece Süs Düğün Salonu'nda gerçekleşti. Açılış konuşmasını yapan Tokkon Başkanı Mehmet Salih Ün "Aşure Günü'nde buluştuk Allah muhabbetinizi arttırsın" diyerek konuklara hoş geldiniz dedi.

         Gecede Mevlüt Uysal ve Temel Karadeniz kısa bir konuşma yaptı. Daha sonra Eski Vakıflar Genel Müdürü ve Ak Parti Tokat Milletvekili Adayı Yusuf Beyazıt gecenin konuşmasın yaptı. Harun Karacan'ın konuşmasından sonra ise gece sona erdi.

         Geceye katılanlar arasında; Tokat Milletvekili Adayı Yusuf Beyazıt, İstanbul Milletvekili Harun Karaca, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Tokkon  Başkanı Mehmet Salih Ün, Anadolu Yakası Tokatlılar Federasyon Başkanı Ahmet Yılmaz, Avrupa Tokatlılar Dernek Başkanı Salih Yılmaz, Tokkon'a Üye Dernek Başkanları, Milli Eğitim Müfettişi Feride Şahin, Küçükçekmece Belediyesi Meclis üyesi Ömer Şahin, Bağcılar Belediyesi Meclis Üyesi Ali Erdoğan, Başçiftlik Hatipli Belediye Başkanı Şemsettin Yavuz, Türkiye Muharip Gaziler Derneği İstanbul Avrupa Şubesi; Zeki Armağan, Nurettin Eroğlu, Ahmet Çakır , Tokat İl Genel Meclis üyesi Ali Öztürk , Avcılar Ak Parti İlçe Başkanı Ali Burak Tepe, Hüda Par Erdal Elibüyük ve SGK Genel Müdürü Murat Göktaş vardı.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

    Yazan : kulak 26.10.2015 / 09:31
    Bu haberi kim sipariş ettiyse doğru düzgün bilgiler versin size yukarıdan aşağı bir sürü yanlış bilgiyle dolu, gitmeden kulaktan kulağa haber yapmak işte böyle.

Diğer Haberler

  • 12-18 Mart 2018 Pulmoner Rehabilitasyon Haftası

    T.C. Sağlık Bakanlığı, Türk Toraks Derneği, GARD Türkiye (Kronik Havayolu Hastalıkları Önleme ve Kontrol Programı) kapsamında her yıl Pulmoner Rehabilitasyon Haftası etkinlikl...

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR