YENİ DOĞAN BEBEKLERE BAŞKAN'DAN MERHABA

https://www.niksaracicek.comNiksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, geçtiğimiz hafta açılışı yapılan Niksar Devlet Hastanesinin ilk bebeklerini ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Özcan; “Yeni hastanenin ilk minik misafirlerine merhaba dedik” dedi.

30.10.2015 - 17:05   /   Okunma Sayısı: 2245

  

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, geçtiğimiz hafta açılışı yapılan Niksar Devlet Hastanesinin ilk bebeklerini ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Özcan; “Yeni hastanenin ilk minik misafirlerine merhaba dedik” dedi.

         Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan ve eşi Mukadder Özcan, geçtiğimiz hafta açılışı yapılan Niksar Devlet Hastanesinin ilk bebeklerini ziyaret ettiler. Doğum yapan Gülizar Karakaya, Ayşe Şahin, Açelya İhtiyar ve Bedriye Sırtıkara’ya geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Özcan, evlatlarına sağlıklı bir ömür diledi. Bebeği de kucağına alarak bir süre seven Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Niksar Belediyesi olarak yeni doğan tüm çocuklar bizim evladımızdır, her zaman yanlarında olacağız, dedi.

         Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan ve eşi Mukadder Özcan’a hastane ziyaretlerinde Ak Parti Niksar Kadın Kolları Başkanı Gülten Ayazlı ile yönetim kurulu üyeleri eşlik ettiler.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

  • Bu Habere Ait Yorum Bulunmuyor...

Diğer Haberler

  • 12-18 Mart 2018 Pulmoner Rehabilitasyon Haftası

    T.C. Sağlık Bakanlığı, Türk Toraks Derneği, GARD Türkiye (Kronik Havayolu Hastalıkları Önleme ve Kontrol Programı) kapsamında her yıl Pulmoner Rehabilitasyon Haftası etkinlikl...

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR