ZİRAAT ODASI BAŞKANINA ZİYARET

https://www.niksaracicek.com

13.9.2017 - 17:11   /   Okunma Sayısı: 1252

  

    Gazetemiz sahibi Cemalettin Bilgin Niksar Ziraat Odası Başkanı Faruk Korkmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
    Niksar Ziraat Odası Başkanı Rahmi Yeteroğlu’nun istifasının ardından boşalan Ziraat Odası Başkanlığı için geçtiğimiz hafta gerçekleşen toplantıda 21 kişiden oluşan Ziraat Odası Meclisi aralarında 7 kişiyi yönetim kuruluna seçti. Faruk Korkmaz, Hurşit Taşkın, Ercan Özsoy, Raşit Kararlan, Mustafa Erdoğan, Cafer Eroğlu ve Ömer Yılmaz’dan oluşan Yönetim Kurulu Üyelerinden Faruk Korkmaz’ı Ziraat Odası Başkanlığına seçildi.
Yaklaşık olarak 2 yıl görev yapacak olan Ziraat Odası Başkanı Faruk Korkmaz gazetemiz sahibi Cemalettin Bilgin İle bir süre sohbet ettikten sonra Faruk Korkmaz konuşmasında ‘’Şeffaf bir yönetim sergileyeceğim.Niksar’ımızda yaşayan tüm çiftçilere kapılarımız ardına kadar açıktır.Niksar’da ve bölgemizde tarımın daha modern ve çiftçilerimizin daha çok verim alabilmeleri için çalışacağım’’ dedi. 
   Gazetemiz sahibi Cemalettin Bilgin Ziraat Odası Başkanı Faruk Korkmaz’a başarılar dileyerek’’ Bizde çalışmalarınızda yanınızdayız.Ortak paydamız Niksar ise Niksar’ın kalkınması için bizler de elimizden geleni yapmaya hazırız’’ dedi.


www.niksaraciciek.com

YORUM EKLE

İsminiz

 

Mail Adresiniz

   

Yorum

 

YORUMLAR

    Yazan : Hakan beye 20.9.2017 / 08:01
    Hakan bey söz konusu firma yetkilisi ile ilgili hukuki süreç başlamıştır, bırakınız bir açık alandaki çadırı basmak bile ağır suçken bir gazetenin işyerinin basılması kanunlar önünde ağır bir suçtur aynı zamanda insanların vijdanında da suçtur, geri adım atmamız söz konusu değil, bizler kanunlara güvenen insanlarız insanlarda vijdan olmayınca iftirada sınır tanımıyorlar, pek çok söz duyuyoruz, bunların hesabı tabiki sorulacaktır, Niksar değneksiz köy değildir bizler gibi insanların sabrı önemli sokakta dolaşan köpekler gibi değiliz, sabırla bekliyoruz, şantaj ve iftiralarla insanların susturulacağını düşünenler hep yanılacaktır, bu şehrin idarecileri vardır, onlar görevlerini hakkı ile yapsalar bu şehirde nahoş olaylar olmaz, toplumun yapması gereken işlerden bir taneside toplumun dışlaması ve tepki vermesi gerekenleri yapmasıdır, malesef makamlarda oturanlar gereken sagduyuyu göstermiyorlar, herşeyin bir zamanı vardır bekliyoruz

    Yazan : Hakan Arslan 19.9.2017 / 19:56
    Merhaba cemalettın bey oncelıkle basarılı gazetecı oldugunuz ıcın tesekkur edıyorum. Sunu ogrenmek ıstıyorum ŞAM-ET hayvancılık ıle ılgılı sorunlar cozuldu mu sosyal medyaya baktıgımda hep sızı sucluyor oysakı Karsı taafıda pek tanımasamda guven veren ınsanlar olmadıgını dusunuyorum. Bunun pesını bırakmamınızı ıstıyorum Yenı baskanada hayırlı ugurlu olsun dıyorum.

Diğer Haberler

GÜNLÜK CANİK GAZETESİ

ÇOK OKUNANLAR